Новини
22.11.2016
Ідеї для Нового Року: Херцег-Нові святкує цілих 3 дні!

Наступаючий 2017-й Рік у чорногорському містечку Херцег-Нові мають намір зустрічати три доби поспіль. Під святкові заходи віддані: міська площа ім. Н. Джурковича і набережна Адріатичного узбережжя, район Шквер.…

Читати далі
21.11.2016
Літати через Ригу стало комфортніше: відкрито новий термінал!

Міжнародний аеропорт «Rīga» може з комфортом обслужити до 10-ти мільйонів пасажирів на рік. Хоча ще недавно річний 5-мільйонний пасажиропотік змушував служби аеропорту працювати на межі можливостей. Тепер, з відкриттям…

Читати далі
18.11.2016
Пасажирам, які прямують через Амстердам: ноутбук не виймати?

Мандрівники, що часто літають давно знають, що при проходженні контролю служби безпеки аеропорту ноутбуки слід вилучати з ручної поклажі. Сумки та портфелі «їдуть» через сканер, а мобільні пристрої залишаються на…

Читати далі

Співробітництво з Бізнес Візит
СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ!

ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ:

 • Заощаджуйте до 30% бюджету на відрядження усіх Ваших співробітників за угодою корпоративного обслуговування. Дізнайтеся умови. Заповніть заявку праворуч у формі!

ДЛЯ ТУРАГЕНТСТВ:

 • Заробляйте більше за однією з партнерських угод з "Бізнес Візит"! Дізнайтеся, яка форма співпраці Вам підійде. Заповніть заявку праворуч у формі!
Менеджер з туризму
Зв'яжіться з нами

Туристична компанія «Бізнес Візит»

Туристична компанія «Бізнес Візит» — велика всеукраїнська компанія, яка надає повний комплекс послуг для клієнтів з будь-якого міста України:

 • індивідуальні подорожі, приватний туризм;
 • группові тури;
 • бізнес-тури для менеджменту та власників;
 • корпоративне обслуговування подорожей підприємств.

Ваше питання — наше рішення

Звертаючись до «Бізнес Візит», Ви маєте можливість отримати оптимальне рішення свїх задач, у нас:

 • великий вибір турів, авіаквитків, готелів і, найголовніше — багато цікавих ідей;
 • завжди кваліфіковані співробітники;
 • інформація щодо останніх змін в тарифах, правилах і законодавстві.

Звернення до професіоналів — до 30% економії бюджету на подорож

Менеджери «Бізнес Візит» працюють згідно спеціально розроблених стандартів якості обслуговування, використовують тільки новітні технології та системи бронювання при обробці замовлень, що дозволяє оперативно і якісно обслуговувати клієнтів та підбирати лише найкращі варіанти для Вас і заощаджувати до 30% бюджету на подорож.

Більш ніж 500 авіакомпаній та 230 туроператорів — в одному агентстві

Туристична компанія «Бізнес Візит» це:

 • квитки і готелі від усіх глобальних систем бронювання;
 • можливість оформлення авіаквитків на більш ніж 500 авіакомпаній світу;
 • тури від усіх туроператорів, укладені прямі угоди;
 • сертифікат державної авіаслужби України;
 • акредитація в міжнародній асоціації авіаперевізників (IATA);
 • співробітники, сертифіковані всіма глобальними системами бронювання і провідними туроператорами;
 • обслуговування клієнтів в офісах, віддалено і онлайн 24/7;
 • агентства-партнери у більш ніж 35 містах України.

Самостійні подорожі за кордон

Туристична компанія «Бізнес Візит» забезпечить Вас усім необхідним. Через компанію можна просто забронювати квиток або оформити візу, а можна забронювати готелі по всьому маршруту прямування або забезпечити себе прокатним автомобілем, куди б Ви не поїхали.

Тури на відпочинок

З туристичною компанією «Бізнес Візит» Ви маєте можливість організувати собі незабутній відпочинок, як плановий, так і спонтанний, по гарячому туру. При цьому є можливості заощадити, як за рахунок гарячого туру, так і за рахунок завчасного замовлення планового туру – завчасне бронювання.

Бізнес-тури

Туристична компанія «Бізнес Візит» організовує бізнес-тури: комплексне обслуговування під час подорожей для розширення ділових зв’язків та бізнес-можливостей. Індивідуальний підхід до формування Вашого бізнес-туру і професійна організація. Бізнес-тури розраховані на ТОП менеджерів і власників підприємств.

Робочі подорожі всіх співробітників Вашої компанії за угодою корпоративного обслуговування

Туристична компанія «Бізнес Візит» має постійних клієнтів за угодами корпоративного обслуговування не тільки у Києві, але і в багатьох регіонах України. Угода корпоративного обслуговування дозволяє отримувати все необхідне для відряджень і робочих подорожей співробітників Вашої компанії, не виходячи з офісу.
За такою угодою — зручна безготівкова форма оплати і вся документація для бухгалтерського обслуговування плюс знижки та спеціальні пропозиції.

Вигідне партнерство турагентствам

«Бізнес Візит» активно працює з туристичними агентствами в усіх регіонах, партнери туристичної компанії «Бізнес Візит» знаходяться в 35 містах нашої країни. Кожен місяць ми складаємо угоди з новими агентами, запрошуємо всі зацікавлені фірми до співпраці в сфері продажу авіаквитків, оформлення віз, бронювання готелів та організації бізнес-турів для Ваших клієнтів.
Ви знайшли саме ту сферу співробітництва, яка Вам цікава? Телефонуйте у Києві +38 (044) 303-9162, у Дніпропетровську +38 (056) 794-0240, у Запоріжжі +38 (061) 228-1708.

Наші послуги:

На нашому сайті у Вас 2 можливості: 1 — самостійно забронювати авіаквиток; 2 — довірити підбір досвідченому професіоналу. Бронювання — безкоштовно!

В будь-який час доби, не виходячи з будинку або офісу, Ви можете самостійно підібрати, сплатити та отримати електронний залізничний квиток. Заощаджуйте свій час!

Самостійно придбати квиток на автобус онлайн і їхати без пересадок! Квитки на автобуси з аеропорту Бориспіль, автобуси з Києва на узбережжя Азовського і Чорного морів, чи з Києва в міста Європи. Обирайте з безлічі маршрутів на нашому сайті.

Гарячий тур — це відмінний сервіс зі значною економією за 3-5 діб до вильоту. Замовляйте тур до Єгипту, Туреччини, ОАЕ або до іншої безвізової країни і насолоджуйтеся відпочинком через 1-3 дні!

Доручіть підготовку документів для посольства професіоналам. Ви будете впевнені в підготовленому пакеті документів і заощадите свій час. Візи до усіх країн шенгенської угоди, США, Канади, Великобританії, Нової Зеландії, Австралії, країн Азії. Різні типи віз: туристичні, гостьові, бізнес-візи, студентські, візи нареченої.

Вчасно замовити новий або другий закордонний паспорт, звернувшись до фахівців «Бізнес Візит» у Києві та у Запоріжжі. У Києві оформлюємо закордонні паспорти дорослим і дітям з будь-якою українською пропискою.
У Запоріжжі — з пропискою у Запоріжжі і області. Термінове оформлення закордонних паспортів та дитячих проїзних документів.

На нашому сайті у Вас 2 можливості: 1 — самостійно забронювати готель і оплатити проживання на місці валютою; 2 — довірити підбір нашому досвідченому професіоналу, оплатити проживання в гривні і отримати документи для бухгалтерії. Пам’ятайте, не всі готелі підходять для подання на візи.

На нашому сайті Ви можете забронювати собі автомобіль в місті, куди Ви збираєтеся поїхати, в Україні і за кордоном. Якщо Вам потрібен лімузин, броньований автомобіль, мікроавтобус із супроводжуючим або трансфер з аеропорту — наш менеджер індивідуально організує їх для Вас.

Поділитися