Як користуватись електронним квитком?

Головне, про що слід пам’ятати кожному мандрівникові, — електронний квиток з юридичної точки зору нічим не відрізняється від паперового. Але при цьому придбати його набагато простіше, та й користуватись досить легко. До числа переваг електронного авіаквитка можна внести також неможливість його втрати, підробки й псування. Використання ж такого квитка не передбачає ніяких складнощів.

Для того щоб пройти реєстрацію, Вам потрібно лише надати паспорт, дані з якого використовувалися при придбанні електронного авіаквитка (на міжнародні рейси — закордонний, при перельоті всередині країни — внутрішній). Для дітей документом підтвердження особи є свідоцтво про народження. Після того, як інформацію буде співставлено з базою даних, Ви отримаєте посадковий талон. Однак слід мати на увазі, що деякі авіакомпанії вимагають надати банківську картку, якщо розрахунок за квиток проводився з її допомогою. Якщо ж при оплаті квитка Ви використовували інші платіжні системи, або готівку, пред’являти, окрім документа, що посвідчує особу, нічого не доведеться.

У деяких авіакомпаніях процедуру реєстрації геть спрощено: Ви можете пройти її самостійно за допомогою терміналу самообслуговування безпосередньо в аеропорту, або онлайн на сайті компанії, що значно заощадить Ваш час, а в окремих випадках і нерви, адже не доведеться стояти в чергах.

Вся необхідна інформація про перельот міститься у маршрут-квитанції, яку Ви можете роздрукувати самі в будь-який зручний час, і яку не страшно втратити; головне — не видаляти електронний лист з підтвердженням бронювання. Маршрут–квитанцію рекомендується зберігати протягом усього польоту. Крім того, в деяких закордонних аеропортах вона необхідна при проходженні паспортного контролю – у тому випадку, якщо умовою відвідування країни є наявність зворотнього квитка. Не варто забувати й про те, що комп’ютерна система не застрахована від помилок, тому, маючи при собі маршрут-квитанцію Ви будете почуватися більш впевнено в разі виникнення непередбачуваних ситуацій. Також, маршрут-квитанцію можуть попросити пред’явити співробітники служби авіаційної безпеки при вході до ряду аеропортів.

Окремо варто зазначити, що у разі відсутності в електронній базі інформації про Ваш переліт, співробітники авіакомпанії не мають права видати вам посадковий талон, навіть при наявності маршрут-квитанції, роздрукованої на особливому бланку. Таким чином, не варто користуватися послугами сумнівних агенцій, працівники яких можуть виявитися шахраями.

Підбиваючи підсумок, можна з упевненістю сказати, що використання електронного квитка (e-ticket) дозволить заощадити час і гроші (не потрібно оплачувати збір за обслуговування), а також позбавить Вас від побоювань, пов’язаних із втратою квитка.

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber