16.10.2018
З «Бен-Гуріона» до Єрусалиму добиратися тепер набагато швидше

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через…

Читати далі
08.10.2018
Європейців запрошують подивитися на Місяць

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою…

Читати далі
Співпраця з Бізнес Візит
СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ!

ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ:

 • Заощаджуйте до 30% бюджету на відрядження всіх ваших співробітників за договором корпоративного обслуговування. Щоб дізнатися умови співпраці, заповніть заявку праворуч у формі!

ДЛЯ ТУРАГЕНТСТВ:

 • Заробляйте більше по одному з партнерських договорів з «Бізнес Візит»! Дізнайтеся, яка форма співпраці буде найвигіднішою для вас. Заповніть заявку праворуч у формі!
Менеджер з туризму
Зв'яжіться з нами

Турагентство Бізнес Візит

Туристична агенція «Бізнес Візит» — велика всеукраїнська компанія, яка надає повний комплекс послуг для клієнтів з будь-якого міста України:

 • індивідуальні подорожі, приватний туризм;
 • групові тури з Запоріжжя;
 • бізнес-тури для менеджменту і власників бізнесу;
 • корпоративне обслуговування подорожей підприємств.

Ваше питання — наше рішення

Звертаючись до Бізнес Візиту, ви отримуєте оптимальне вирішення свого питання, адже саме у нас:

 • великий вибір турів, авіаквитків, готелів і, найголовніше, багато цікавих ідей;
 • туристична агенція має висококваліфікованих співробітників в офісах Києва, Запоріжжя та Дніпропетровська;
 • інформація про останні зміни в тарифах, правилах та законодавстві.

Звернення до професіоналів — до 30% економії бюджету на подорож

Менеджери «Бізнес Візит» працюють у відповідності зі спеціально розробленими стандартами якості. Використовуються тільки новітні технології й системи бронювання при обробці замовлень, що дозволяє оперативно і якісно обслуговувати клієнтів, підбирати тільки кращі варіанти й економити до 30% бюджету на подорож.

Понад 500 авіакомпаній і 230 туроператорів в одному агентстві!

Туристичне агентство «Бізнес Візит» — це:

 • квитки й готелі від всіх глобальних систем бронювання;
 • можливість оформлення авіаквитків на більш ніж 500 авіакомпаній світу;
 • тури від усіх туроператорів (укладено прямі договори);
 • сертифікат державної авіаслужби України;
 • акредитація міжнародної асоціації авіаперевізників (IATA);
 • співробітники, сертифіковані усіма глобальними системами бронювання і провідними туроператорами;
 • тур агенція обслуговує клієнтів в офісах, віддалено й онлайн 24/7;
 • агентства-партнери більш ніж в 35 містах України.

Самостійні подорожі за кордон

Турагенція «Бізнес Візит» надасть вам все, що потрібно для поїздки. З нашою допомогою ви зможете придбати квиток або оформити візу, а також забронювати готелі по всьому маршруту прямування або забезпечити себе автомобілем напрокат в будь-якій країні.

Тури на відпочинок

З турагентством «Бізнес Візит» ви можете організувати собі незабутній відпочинок, як плановий, так і спонтанний, з гарячих турів. При цьому є можливість заощадити завдяки невисокій вартості гарячого туру, або зробивши попереднє замовлення планового туру — раннє бронювання.

Бізнес-тури

Туристична фірма «Бізнес Візит» організовує бізнес-тури: комплексне обслуговування під час поїздок для розширення ділових зв’язків та бізнес-можливостей. Індивідуальний підхід до формування вашого бізнес-туру і професійна організація. Бізнес-тури розраховані на ТОП-менеджерів і власників підприємств.

Робочі поїздки всіх співробітників вашої компанії за договором корпоративного обслуговування

Постійні клієнти туристичної агенції за договорами корпоративного обслуговування знаходяться не тільки в Києві, але і в багатьох регіонах України. Договір корпоративного обслуговування дозволяє отримувати все необхідне для відряджень і робочих поїздок співробітників вашої компанії, не виходячи з офісу.

Згідно з таким договором — зручна безготівкова форма оплати й вся документація для бухгалтерського обслуговування, плюс знижки та спеціальні пропозиції.

Вигідне партнерство турагентствам

Бізнес Візит активно працює з туристичними агенціями у всіх регіонах, партнери знаходяться в 35 містах України. Кожного місяця ми укладаємо договори з новими агентами, запрошуємо всі зацікавлені фірми до співпраці в сфері продажу авіаквитків, оформлення віз, бронювання готелів та організації бізнес-турів для ваших клієнтів.

Ви знайшли ту сферу співробітництва, яка вас цікавить? Телефонуйте нашим менеджерам для подальшого співробітництва за телефонами: у Києві +38 (044) 303 91 62, в Дніпропетровську +38 (056) 794 02 40, Запоріжжі +38 (061) 228 17 08.

Послуги турфірми:

На нашому сайті у вас є 2 можливості: 1) самостійно забронювати авіаквиток; 2) довірити підбір досвідченому професіоналу. Бронювання безкоштовне!
У будь-який час доби, не виходячи з будинку або офісу, ви можете самостійно підібрати, оплатити й отримати електронний залізничний квиток. Економте свій час!
Самостійно купити квиток на автобус онлайн і їхати без пересадок! Квитки на автобуси з аеропорту Бориспіль, автобуси з Києва до узбережжя Азовського або Чорного моря, чи з Києва до міст Європи. Вибирайте з безлічі маршрутів на нашому сайті.
Гарячий тур — це відмінний сервіс зі значною економією за 3-5 днів до вильоту. Замовте тур в Єгипет, Туреччину, ОАЕ або в іншу безвізову країну — і насолоджуйтеся відпочинком найближчими днями!
Доручіть підготовку документів для консульства професіоналам. Ви будете впевнені в підготовленому пакеті документів та заощадите свій час. Візи до усіх країн шенгенської угоди, США, Канади, Великобританії, Нової Зеландії, Австралії, країн Азії. Різні типи віз: туристичні, гостьові, бізнес-візи, студентські візи, віза нареченої.
Замовити новий або другий закордонний паспорт можна завжди у фахівців Бізнес Візит в Києві, Запоріжжі та Дніпропетровську. У Києві оформляємо закордонного паспорта дорослим і дітям з будь-якою українською пропискою. В інших містах — з місцевою пропискою. Термінове оформлення закордонних паспортів без клопоту!
На нашому сайті ви зможете самостійно забронювати готель і оплатити проживання на місці валютою, або довірити підбір нашому досвідченому професіоналу, оплатити проживання в гривні й отримати документи для бухгалтерії. Пам’ятайте: не всі готелі підходять для подачі на візи.
З нашою допомогою ви можете забронювати собі автомобіль в будь-якому місті Україні або за кордоном. Якщо вам потрібен лімузин, броньований автомобіль, мікроавтобус з супровідником або трансфер з аеропорту — наш менеджер в індивідуальному порядку організує їх для вас.