Акція на авіаквитки в Стамбул із Запоріжжя, Харкова, Львова від 100$

29.09.2016 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: із Запоріжжя, Харкова, Львова
Ціна авіаквитка Вартість туру:
139$/люд
100$/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Авіакомпанія «Atlasglobal» пропонує Вам відвідати Стамбул за супернизькими цінами з Запоріжжя, Харкова та Львова. За однієї умови — якщо квитки будуть викуплені до 1 листопада 2016 року. При цьому ви зможете подорожувати в період з 30 жовтня 2016 року по 25 березня 2017 року. Викупити квиток потрібно відразу після бронювання.

Вартість рейсів:

*Вказані ціни у обидві сторони, разом з аеропортовими зборами. Мінімальний час перебування — без обмежень. Максимальний — 1 місяць.

Детальніше про направлення

шопінг в Стамбулі
купівля шуб в Стамбулі
торговий центр в Стамбулі

Стамбул завжди мав велику популярнысть серед туристів, шопперов і мандрівників. Тому що місто вже багато століть є торговим і культурним центром.

З наближенням зими стає актуальною покупка зимового одягу і взуття. Якщо більш демократичні речі можна придбати в своєму рідному місті або замовити по інтернету, то з вибором шуби часто виникають проблеми. Тому в наші дні популярні шопінг-тури, або як їх ще називають — шубні тури в Туреччину.

У Стамбулі знаходяться безліч фірмових магазинів, фабрик і представництв світових виробників. За рахунок цього у вас з’являється дуже великий вибір і за більш привабливою ціною, ніж в українських магазинах.

Відео — високий рівень сервісу авіакомпанії “Atlasglobal”

Детальніше про перевізника

«Atlasglobal» — відносно молода турецька авіакомпанія, яка була заснована у 2001 році. Компанія стрімко розвивається і має на своєму балансі 18 повітряних суден, і ще 22 заплановано придбати найближчим часом. Основний акцент ставиться на безпеку і комфорт пасажирів за економічно вигідними цінами.

З 2013 року в Україні здійснює внутрішні та міжнародні перельоти авіакомпанія «Atlasglobal Україна». Вона ж є дочірньою компанією «Atlasglobal». Таким чином в українців з’явилася можливість вибирати авіаперевізника за ціною, маршрутами і сервісом. Адже, як відомо, чим більша конкуренція, тим більше розвитку у сфері.

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
//
viber