Акція від Air Arabia: на Шрі-Ланку і назад — 247 євро

16.08.2017 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: із Києва
Ціна авіаквитка Вартість туру:
597€/люд
247€/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Перевізник Air Arabia запрошує злітати на сонячний Цейлон і назад всього за 247 євро в будь-який час з 1 жовтня 2017 року по 24 березня 2018 року. Доплата за багаж — 20 доларів за 20 кілограмів. Зручне стикування в Шарджі (Арабські Емірати) з періодом очікування в одну годину. Виліт з Києва, віза видається по прибуттю в аеропорт Коломбо. Скористатися цим вельми привабливим тарифом можна, якщо встигаєте забронювати і викупити квитки до 18 серпня, причому бронювання та викуп повинні бути зроблені одночасно.

Вартість рейсів:

Напрямок
Ціна, від
Авіаквитки Київ – Коломбо – Київ (в обидві сторони)
247 євро
  Бронювати  

Детальніше про направлення

Шрі-Ланка, дешеві квитки
Шрі-Ланка акція на переліт
Шрі-Ланка храм

Коломбо — один з найбільш густонаселених міст Шрі-Ланки, близько 700 тисяч місцевого населення. Це досить популярний туристичний напрямок, перш за все через купу пам’яток. Найбільш відвідувані пам’ятні місця: Президентський Палац, Буддійський храм з складною для сприйняття назвою «Гангарамая», Парк з настільки ж складною назвою «Віхарамахадеві» і знаменита Мечеть Джамі УльАльфар». Багатюща колекція, що оповідає про всю історії Цейлону, зосереджена в Національному музеї. З інших відомих пам’яток варто назвати: голландську реформаторську церкву, годинну вежу і маяк на бастіоні в Галле, Храм «Зуба Будди» і Королівський Ботанічний сад в Канді, Палац Касап і Галерея фресок в Сігірії.

Відео — огляд Коломбо, Шрі-Ланка

Детальніше про перевізника

«Ейр Арабіа» — це лоукост-перевізник з ОАЕ. Аеропорт постійного базування — Шарджа. Компанія виникла в 2009 році і за минулі роки освоїла близько сотні маршрутів в Близькосхідному, Північноафриканському та європейському регіонах. У розпорядженні перевізника близько 40 «Аеробусів». Всі літаки представлені без поділу на класи, тобто лише економклас. Для постійних пасажирів працює програма лояльності Airewards. А для зручності користування «Ейр Арабія» випустила мобільний додаток, який легко знайти в мережі за назвою перевізника: Air Arabia APP.

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
//
viber