Акція від МАУ: внутрішні рейси за низькими цінами

27.11.2015 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: із Києва
Ціна авіаквитка Вартість туру:
980грн/люд
797грн/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Авіакомпанія МАУ пропонує своїм клієнтам знижки на цілий ряд напрямків. Перельоти всередині країни стали ще дешевшими!

Зокрема, під акційні пропозиції потрапили маршрути Київ-Одеса, Київ-Львів, Київ-Івано-Франківськ, Київ-Харків, Київ-Запоріжжя. На придбання квитків в зворотному напрямку також передбачені знижки.

Придбати квитки за акцією можна встигнути до 2 грудня, на всі вищезазначені напрями буде діяти спеціальна пропозиція за умови перельоту до 2 січня включно. 797 гривень коштуватиме переліт в одну сторону, ціна подорожі в обидві сторони складе 1586 гривень.

Про напрямки

Авіаперельоти всередині країни від МАУ заощадять вам чимало часу, і, звичайно, грошей. Подібні рейси підходять бізнесменам і мандрівникам, які бажають познайомитися з найгарнішими містами України. Київ, Львів, Запоріжжя, Харків, Одеса, Івано-Франківськ багаті пам’ятками, а також культурними та історичними цінностями.

Про авіакомпанію

На сьогоднішні МАУ є однією з провідних авіакомпаній України, а постійні акції та пропозиції допомагають клієнтам компанії економити свої фінансові ресурси. Перельоти виконуються виключно на комфортабельних бортах літаків «Боїнг-737». Міжнародні Авіалінії України мають не тільки внутрішні рейси, але і маршрути в Азію, Європу, СНД, до Близького і Далекого Сходу, а також до США.

Відео про працівників авіакомпанії МАУ

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
//
viber