Автобусний тур: Казкова Баварія і зустріч Нового року в Мюнхені

22.11.2017 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: зі Львова
Ціна авіаквитка Вартість туру:
580€/люд
241€/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Зустрічайте Новий рік в новому місці — на цей раз в Мюнхені! По дорозі пропонується подивитися Польщу і Чехію, побувати в Кракові, Празі та Крумлові. Поїздка триватиме 6 днів з 28 грудня по 2 січня. Путівка обійдеться всього в 241 € за особу. З урахуванням автобуса зі Львова, проживання в 3-зіркових готелях, сніданків, екскурсій по програмі, супроводу керівника групи, страхування. Діє безвіз, тому щасливі володарі біометричних закордонних паспортів їдуть без клопоту. Нічних переїздів в програмі автотуру – немає!

Фотографії пам’яток

Мюнхен
Замки Баварії
Прага

Детальніше про тур

Поїздка починається у Львові. Збір біля залізничного вокзалу о 7:30, потім – безкоштовний трансфер до термінала «А». Від’їзд о 9:00 в напрямку Польщі. В залежності від швидкості проходження митниці — вечірній тур по Кракову (16/10 євро). Далі — прибуття в Чехію і заселення в готель. У другий день – піший оглядовий тур по Празі + додаткові екскурсії на вибір.

У третій день – приїзд в Мюнхен. На вибір – вільний час або факультативні екскурсії. Увечері – поселення в готель. На четвертий день – продовження «мюнхенського» екскурсійного марафону і ще три екскурсії на вибір. Увечері – зустріч Нового Року на головній площі Мюнхена. Від’їзд в готель – у годині ночі.

На п’ятий день – переїзд у Чеський Крумлов. Там вас чекає оглядовий піший тур по вуличках, що зберегли середньовічний вигляд. Для охочих – організоване вечірнє дозвілля з дегустацією вина (23€/18€).

На шостий день заплановано повернення у Львів. Автобус підходить до термінала «А» приблизно о 20 годині.

В ціну автотуру не включені додаткові екскурсії, квитки в музеї, консульські збори, послуги візового центру для громадян без біометричного паспорта.

Відео — Новорічний Мюнхен

Пам’ятки, які ви відвідаєте

На шляху вас чекають чудові екскурсії.

Краків (Польща) — стародавній «Королівський Шлях», старий Краків, величні Ворота Флоріана, величезний Головний Ринок, Палац Велопольских, що вражає розмірами комплекс будов «Вавель», красиві костели – Маріацький, Св. Войцеха, Св. Трійці.

Прага (Чехія) — екскурсії:

  • «Знайомство з Прагою» з відвідуванням Порохової Вежі, Станового театру, першого Празького університету, Староместської площі, костьолу діви Марії, єврейський квартал Йозефів і Карлового мосту. Для тих, хто загадав бажання на мосту бонус – його виконання.
  • «Слід України в історії Праги» з відвідуванням знакових для України місць. В ході екскурсії покажуть місце, де вперше був надрукований «Кобзар» Шевченка, де Іван Франко виголосив промову на слов’янському з’їзді, а також Національний театр, Танцюючий будинок, церква Діви Марії Сніжної. Вартість 18€/13€.
  • «Річкова прогулянка по Влтаві». Вартість 30€/26€ (Музична програма, аперитиви, шведський стіл).
    Мюнхен (Німеччина) – екскурсії:

  • «Фантазії Короля Людвіга» з відвідуванням замків Етталь і Нойшванштайн, церкви в стилі бароко, села Обераммергау. Вартість 48€+ ціна вхідних квитків.
  • «Мюнхен і Пиво» з дегустацією. Вартість 18€+ оплата обіду.
  • «Все про сучасний Мюнхен» з відвідуванням Олімпійського комплексу, виставкового комплексу BMW. Вартість 23€/18€.
  • «Мюнхенська резиденція» Віттельсбахів з відвідуванням королівських покоїв, оглядом палацових архітектурних ансамблів, ювелірних прикрас у королівській Скарбниці. Вартість 16€+ квитки на вхід.
  • Вечірня екскурсія «Легенди Мюнхена» з розповіддю про таємничі міфи міста і відвідуванням місць передбачуваних подій. Вартість 18€.

Зробіть зустріч Нового року незвичайною! Відвідайте три країни за зимові свята!

Місце відправлення і прибуття (Львів) на мапі

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
//
viber