Автобусний тур на Октоберфест: Угорщина, Німеччина, Австрія

14.09.2017 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: зі Львова
Ціна авіаквитка Вартість туру:
540€/люд
261€/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Вирушайте на Октоберфест і заодно відвідайте відразу три країни: Угорщину, Німеччину, Австрію. Ви побуваєте у таких містах: Будапешті, Мюнхені, Регенсбурзі, Зальцбурзі, Відні. Тур триватиме тиждень з 24 по 30 вересня і обійдеться в 261 євро з людини. Ціна включає автобус зі Львова, проживання в готелі 3*, сніданки, екскурсії по програмі, супровід керівником групи і страховку. В ціну автотуру не включаються додаткові екскурсії, квитки в музеї, консульські збори, послуги візового центру для тих, хто не оформив біометричний паспорт.

Фотографії пам’яток

Рибацький бастіон
Парк Мірабель
Нойшвайнштейн

Детальніше про тур

Тур стартує у Львові від терміналу «А». Для тих, хто прибув поїздом – безкоштовний трансфер від залызничного вокзалу. Відправлення о 9:30 в угорський Токай. По прибуттю – гуляш та дегустація напоїв, а далі поселення в готель. Вартість дегустації – 18 євро. У другий день – піший тур по Будапешту + додаткові екскурсії на вибір.

У третій день – прибуття в Мюнхен, оглядовий тур по місту (10 євро) і власне Октоберфест, що збирає щорічно до п’яти мільйонів учасників. Ночівля в транзитному готелі під Мюнхеном.

У четвертий день – назад в Мюнхен на продовження свята. У кого залишаться сили і час будуть запропоновані додаткові екскурсії в 4-5-й день, у тому числі поїздка в Регенсбург (43 євро). Ввечері 5-го дня ви вирушите в австрійський Зальцбург, де вас чекає оглядовий тур (10 євро) і заселення в готель.

У шостий день – вільний час в Зальцбурзі, додаткова екскурсія за бажанням, о 13 годины – від’їзд на Відень, по прибуттю – оглядовий тур (10 євро). День сьомий – повернення у Львів до терміналу «А» приблизно о 23 годині. Безкоштовний трансфер на залізничний вокзал – о 23:50.

Відео — Мюнхен і Октоберфест

Пам’ятки, які ви відвідаєте

У кожній країні за маршрутом вас чекають захоплюючі екскурсії.

Будапешт – «Ключ до серця міста» (23 євро), «Таємнича Буда» (18 євро + вхідні квитки), «Закруту Дунаю» (23 євро + квитки), річкова прогулянка (23 євро). На екскурсіях ви подивіться старовинну Будайську фортецю, заплутаний Будайський лабіринт, потужний Рибальський бастіон, величний Королівський Палац та інші пам’ятні місця.

Мюнхен – екскурсії в Замок Нойшванштайн (38 євро + квиток), музей BMW (18 євро + квиток на вхід), пам’ятки міста – Ратуша, стара церква Мюнхена Петерськірхе, картинна галерея «Пінакотека», церква Азамкірхе, англійський сад, музеї Національний та археологічний.

Регенсбург – собор Св. Петра, Ратуша, храм Св. Якоба, храм Еммерамскірхе (найдавніший в Німеччині), будинок Голіафа, старовинний кам’яний міст, сосисочна, відкрита більше 800 років тому, перша кав’ярня Німеччини.

Зальцбург – кафедральний собор, пам’ятник Моцарту, парк Мірабель біля однойменного палацу, фортеця Хоензальцбург і фунікулер до неї.

Відень – найкрасивіша площа Марії Терезії, резиденція Габсбургів Хофбург, собор Стефана, галерея Альбертіна, незвично розфарбований будинок художника Хундертвассера.

Нагадуємо, ви побачите це все за тиждень без відриву від веселощів і Октоберфесту, якщо вирушите в автобусний тур по Європі!

Місце відправлення і прибуття (Львів) на карті

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
//
viber