Автобусний тур: «Щасливі вихідні у Кракові, Празі та Дрездені»

30.10.2017 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: зі Львова
Ціна авіаквитка Вартість туру:
239€/люд
103€/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Три країни за один уїк-енд! Запрошуємо проїхатися автобусом зі Львова до Польщі, Чехії і Німеччини з 7 по 11 грудня. Ціна 103 євро з людини з проїздом, проживанням в готелях 3*, сніданками, послугами гіда, однією екскурсією в Кракові і однією — у Празі. Самостійно оплачують додаткові екскурсії, вхідні квитки на екскурсійні об’єкти, послуги візового центру та консульські збори для тих, хто не оформив біометричні закордонні паспорти. Для пред’явників нових закордонних паспортів — «безвіз». Для туристів старше 60 років вартість страховки уточнюється додатково.

Фотографії пам’яток

Краків
Прага
Дрезден

Детальніше про тур

Подорож розпочинається у Львові — автобус від’їжджає в Краків від термінала «А». Тим хто приїхав поїздом надається безкоштовний трансфер до термінала від залізничного вокзалу.

Прибуття в Краків і оглядовий тур по Кракову «Королівський шлях» – в той же день. Для тих, хто бажає – додаткова екскурсія з дегустацією «Пива багато не буває». Ціна 26€/21€. В цей же день – від’їзд до Праги і розміщення в готелі.

Другий день — екскурсія по Празі і знайомство з визначними пам’ятками: Пороховою вежею, Становим театром, Першим празьким університетом, Костелом Діви Марії, Ратушею. Далі на вибір – одна з факультативних екскурсій.

Третій день – вільний час в Празі або факультативні екскурсії до Німеччини за вибором. Після – від’їзд в Оломоуц (Чехія) з поселенням у готель.

Четвертий день – від’їзд з Чехії, проїзд через Польщу, додаткові екскурсії «Соляні копальні Велічки» у Польщі. Ціна 18€ + вхідні квитки. Приїзд у Львів приблизно о 23 годині до термінала «А».

Відео — Огляд Кракова

Пам’ятки, які ви відвідаєте

Краків (Польща) — Королівський шлях. Ви пройдете весь стародавній «Королівський Шлях», який пролягає через старий Краків від площі Матейко через Барбакан, Ворота Флоріана, Флоріанську вулицю, Головний Ринок, Маріацьку площу, Маріацький костел, Суконні ряди. Ви побачите пам’ятник Міцкевичу, костели Св. Войцеха і Св. Трійці, Площу Всіх Святих, Палац Велопольских і архітектурний комплекс «Вавель».

Прага (Чехія) – факультативні екскурсії:

  • «Таємниці королів – Градчани (історичний р-н Праги)». Вартість 18€/13€.
  • «Річкова прогулянка по Влтаві». Вартість 30€/26€ (Аперетиви, шведський стіл).
  • «Замок Чеський Штернберг». Вартість 26€ + вхідні квитки.
  • «Пивними дорогами Праги». Вартість 26€/18€. (Дегустація).
  • «Тіні старого міста». Вартість 18€/13€ (вечірня по Празі).

Дрезден, Моріцбург, Мейсен (Німеччина) – додаткові екскурсії:

  • Екскурсія по Дрездену. Ціна 38€/30€.
  • Екскурсія по Дрезденській картинній галереї. Ціна 16€ + квиток на вхід.
  • Екскурсія в Саксонську Швейцарію (місцевість під Дрезденом) «Чарівність Ельби». Ціна 38€/26€. З цікавого – міст Бастай, фортеця Кьонігштайн, Скельний Театр, водоспади.
  • Екскурсія в мисливський замок Моріцбург». Ціна 18€ + квиток на вхід.
  • Екскурсія в «Порцелянове містечко Мейсен». Ціна 26€/21€.

Вирушайте в автобусний тур і встигніть відвідати три країни за одні вихідні!

Місце відправлення і прибуття (Львів) на мапі

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
//
viber