Автобусний тур Скандинавськими країнами

25.05.2018 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: зі Львова
Ціна авіаквитка Вартість туру:
410€/люд
308€/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Запрошуємо в тур Північною Європою з відвідуванням Данії, Норвегії, Швеції з заїздом по дорозі в польські міста Торунь, Мальброк, Сопот і Гданськ. Вирушайте в автотур з 14 по 20 червня, він обійдеться у 308 євро з людини. Ціна вказана з урахуванням проїзду автобусом, готелів зі сніданками, поромів до/зі Швеції та чотирьох оглядових екскурсій по Гданську, Стокгольму, Осло, Копенгагену. Віза не врахована, оскільки діє «безвіз». У розцінки на автотур не включаються ціни квитків в музеї, додаткові екскурсії, візи і консульські збори для осіб, які подорожують без біометричного закордонного паспорта.

Фотографії пам’яток

Стокгольм (Швеція)
Осло (Норвегія)
Копенгаген (Данія)

Детальніше про тур

У перший день збір у Львові на залізничному вокзалі, трансфер до термінала «А», від’їзд у польське місто Торунь. Далі ви відправляєтеся на нічліг у готель, а після – в Гданськ. По прибутті пропонується екскурсія «Золоті Ворота Речі Посполитої». Далі маршрут пролягає через Мальборк, відомий своєю старовинною фортецею. Потім – від’їзд в порт і нічний пором, який доставить в Швецію. По прибутті – оглядовий пішохідний тур «серце Стокгольма» і автобусні екскурсії на вибір. На 4 день від’їзд та прибуття в Норвегію – країну озер і фйордів, безкоштовний оглядовий тур по Осло і кілька екскурсій на вибір. В кінці дня – повернення до Швеції та ночівля в шведському готелі. Далі ви побачите відразу три чудових шведських міста, в кожному з яких запропонують по одній факультативної екскурсії. Після від’їзд у Копенгаген, по прибутті – оглядовий тур та екскурсії на вибір. Переїзд в порт Ересунським мостом і від’їзд поромом в Гдиню. На 7 день повернення автобусом через Польщу в Україну. У Львові будете опівночі +/- 40 хвилин.

Відео — Стокгольм (Швеція)

Екскурсії по програмі туру

Торунь (Польща)

Університет Коперніка, будинок, де жив Коперник, костел святого Яна, в якому зберігається відома «Труба Господа» (так називається другий за вагою в Польщі дзвін Tuba Dei). Також ви побачите Староміську площу, Ратушу, і торуньскую Krzywa Wieza.

Мальброк (Польща)

«Подорож Середньовіччам – замок Мальброк» (38€/30€): знайомство з резиденцією Магістра Тевтонського ордену, можливість прогулятися по переходах кріпосних стін, підвісних мостах, заглянути в бійниці і відчути ауру історії тривалістю в 700 довгих років.

Стокгольм (Швеція)

«Gamla Stan – Серце Стокгольма»: піша прогулянка старовинними вулицями і завулками, атмосфера середньовічних архітектурних споруд – загалом, побачите самі.

«Місто на воді – Стокгольм» (26€/21€): знайомство з Королівським палацом, набережною озера Мелерен, Ратушею, підйом на оглядовий майданчик з панорамним видом. Вам покажуть Будинок Нобеля, Оперний театр на о. Юргарден і посольський квартал.

«Стокгольмська Ратуша» (18€+квиток): ви побачите, де засідає муніципальний уряд Стокгольма, де проводяться Нобелівські банкети, дізнаєтесь багато цікавого з життя міста.

Осло (Норвегія)

«Місто чотирьох королів» (26€/21€): піший тур по історичній частині міста і вдалі місця для фото.

«Норвегія очима художників» (21€+вх.квиток): похід в Національну галерею, де ви побачите, зокрема, твори Мунка і найдорожчу картину в світі «Крик».

Копенгаген (Данія)

«Копенгаген – місто королівських чудес»: Палац королеви Маргарет під назвою «Амалієнборг», Парламент, пам’ятник засновнику міста єпископу Абсалону, будинок Андерсена, статуя Русалочки і супербарометр, де у сонячну погоду проявляється фігура дівчини на велосипеді, а в похмуру – тієї ж дівчини, але вже з парасолькою.

Гарної вам подорожі Скандинавією! Втікайте від літньої спеки за позитивними враженнями!

Місце відправлення і прибуття (Львів) на мапі

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
//
viber