Автобусний тур в Європу на 8 березня: Угорщина, Італія, Словенія

25.02.2018 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: зі Львова
Ціна авіаквитка Вартість туру:
235€/люд
186€/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Побачити три країни за 4 святкові дні – це реально! Запрошуємо проїхатися зі Львова до Угорщини, Словенії та Італії з 7 по 10 березня. Ціна 186 євро за людину з проїздом, проживанням у номерах готелів по маршруту, сніданками, послугами гіда і по одній екскурсії в Будапешті та Любляні. Додатково оплачуються екскурсії, квитки на вхід в музеї, візи для туристів без біометричного закордонного паспорта.

Фотографії пам’яток

Тур в Європу на 8 березня: Угорщина, Італія, Словенія
Тур в Європу на 8 березня: Угорщина, Італія, Словенія
Тур в Європу на 8 березня: Угорщина, Італія, Словенія

Детальніше про тур на 8 Березня

Подорож починається зі Львова – автобус від’їжджає в Будапешт від термінала «А» і їде через Стрий і Мукачево. Туристам, що прибули поїздом – безкоштовний трансфер від залізничного вокзалу до А-термінала.

Прибуття в Будапешт та безкоштовна екскурсія «Шарм нічного Будапешта», прогулянка по набережній та іншим, красиво освітленим місцям міста. Для охочих – додаткова екскурсія-знайомство з мостами міста, що з’єднують Буду і Пешт. Ночівля в готелі на території Угорщини.

На другий день заплановано від’їзд до Любляни, Словенія і по приїзду – оглядова екскурсія «Привітна Любляна». Далі шлях йде в Італію, а саме – у Венецію. Частину шляху група долає громадським транспортом (26€/21€), а потім – на вибір кілька екскурсій. Вдень – круїз по головному каналу «Вся Краса Венеції» (36€/30€), а ввечері – «Венеція Джакомо Казанови» (18€/13€). Ночівля в Італії.

У третій день виселяємося з ранку з готелю і знову вибираємо з безлічі екскурсій. Зокрема, круїзи на острови Мурано і Бурано (48€/38€), на «Північну Лагуну» (36€/30€), по каналах Венеції на гондолі (26€/18€). З наземних екскурсій пропонується похід під «Палац Дожів» (18€+квиток на вхід). Після екскурсій – переїзд в Угорщину і ночівля в угорському готелі.

Четвертий день ви проведете в Будапешті, охочі можуть самостійно відправитися в термальні «Купальні Сечені» або вибрати одну з пропонованих екскурсій. На вибір – «Таємнича Буда» (18/13€), Тропікарій і Океанарій (10€+квиток на вхід) або підйом на гору Геллерт (8€). Після екскурсій – від’їзд в Україну. Львів (термінал-А) – о 23 годині, трансфер на вокзал – о 23:30.

Відео — Найкраще в Будапешті

Пам’ятки, які ви відвідаєте в трьох країнах

Угорщина (Будапешт) – прогулянка по набережній Корзо і вулиці Ваци в рамках вечірньої екскурсії по Будапешту, побачите 7 мостів і розташовані вздовж берегів будівлі Парламенту, Академії наук і Королівського Палацу. На зворотному шляху більш уважно огляньте частину міста, іменовану «Буда», а саме – Будайську фортецю, величний Рибацький бастіон і все, що знаходиться поблизу. А також подивіться найбільший європейський Океанарій на 8 залів, де зібрані й мирно співіснують мешканці тропічних морів.

Словенія (Любляна) – тут ви можете подивитися Люблінський град, фортеця-ровестницу міста, «Трьохміст’є» — дуже красива споруда, що спрощує піше пересування по місту, «Фонтан трьох річок» — символ Любляни, через яку проходять течії трьох річок.

Італія (Венеція) – обов’язкова прогулянка по Гранду каналу, факультативна прогулянка на острів Мурано, що відомий «муранськім» склом, і острів Бурано, настільки ж відомий, але вже мереживними виробами. А ще варто відвідати Палац Дожів – велична споруда XV століття, яка витримана у стилі, що вселяє повагу і пошану своєю монументальністю.

Вирушайте в автобусний тур і подивіться три країни за 4 святкові дні — вражень вистачить до наступних свят!

Місце відправлення і прибуття (Львів) на мапі

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
//
viber