Екскурсійний тур по Європі: Будапешт, Мюнхен і Зальцбург

04.01.2017 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: зі Львова
Ціна авіаквитка Вартість туру:
203€/люд
135€/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Подаруйте собі нові емоції – вирушайте в п’ятиденний тур у Німеччину та Угорщину. Вартість туру з 19 по 23 січня – 135 євро. У цю суму входять автобусний переїзд зі Львова, поселення в тризіркових готелях, сніданки, послуги екскурсовода. Страховка і віза оплачуються окремо. Передбачений окремий консульський збір – 35 євро.

Фотографії міст, які ви відвідаєте

тур в Будапешт
тур в Мюнхен
тур в Зальцбург

Детальніше про тур

День перший – виїзд зі Львова, поїздка в Будапешт, прогулянка на кораблі по Дунаю, відвідування Кріпосної гори, поселення в готель. День другий – виселення з готелю, оглядова екскурсія в Будапешті, відвідування базиліки Святого Стефана, прогулянка по вечірньому Будапешту, відправлення в Зальцбург. День третій – оглядова екскурсія, відвідання фортеці Хоензальцбург, вільний вечір. День четвертий – вільний день, можлива додаткова екскурсія в Мюнхен (вартість – 30 євро), огляд пам’ятників, Аркада полководців і кількох ресторанів, ввечері відправлення в Україну. День п’ятий – повернення у Львів.

Відео — огляд міста Мюнхен (time lapse)

Пам’ятки, які ви відвідаєте

Крім запропонованих храмів, церков та музеїв вам неодмінно закортить прикупити сувенірів або порадувати себе чимось смачним. Врахуйте, що в Будапешті торгова індустрія налагоджена надзвичайно добре. Тут можна купити брендовий одяг, так і популярну останнім часом секонд-хендовську. Крамнички подарують широкий асортимент статуеток, чашок, футболок, магнітів, картин, ваз, пляшок та іншого. Та й гастрономія тут відмінно налагоджена – вся вулиця Ваци буквально ломиться від величезної кількості кав’ярень, булочних, ресторанів, барів, пабів та інших закладів. Нудно точно не буде.

Якщо ж ви вирішите поїхати в Мюнхен, то вільний час виділіть для відвідування коронних пивних барів. Адже який Мюнхен і без пива? Дві найкращих пивних в місті – під ратушею в центрі міста. Пивна під ратушею рясніє великими вікнами і виділяється вічним ажіотажем. А друга, центральна, «Хофбройхаус», відома тим, що в минулому столітті саме тут пригощався найвідоміший і грізний фюрер. Але відкиньте стереотипи. Це місто – не тільки хмільна столиця. Тут надзвичайно багато художніх галерей і музеїв. Обов’язково загляньте на алею «Бринерштрассе», де поряд з багатими бутиками відкриті кілька сувенірних крамниць.

Місце відправлення і прибуття (Львів) на карті

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
//
viber