Екскурсійний тур по Європі: Будапешт + Відень

06.01.2017 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: из Львова
Ціна авіаквитка Вартість туру:
2300грн/чел
1912грн/чел
Надішліть
заявку менеджеру!
Європа зовсім поруч. У цьому можна переконатися особисто, поїхавши за кордон на чотири дні, і відвідати Будапешт і Відень. Тур з 20 по 23 січня 2017 року коштує 1 912 гривень. У цю суму входять автобусний переїзд зі Львова, проживання у двозірковому готелі, сніданки, страховка. Віза оплачується окремо.

Фотографії пам’яток

оглядова екскурсія по Львову
огляд Будайської фортеці в Будапешті
екскурсія по Палацу Шенбрунн

Детальніше про тур

Перший день – оглядова екскурсія по Львову, ввечері виїзд в Будапешт. Другий день — прогулянка по Будапешту, огляд Будайської фортеці, Рибацького бастіону, Парламенту, центральної Площі Героїв та інших визначних пам’яток. На залишок часу надається вільний час. За додатковим бажанням організовуються екскурсії в тропікаріум, де можна подивитися і ближче познайомитися з флорою і фауною тропічних лісів і вод. Можна прокотитися на катері. Третій день — вільний день з можливою додатковою поїздкою у Відень. Тут проводяться екскурсії по місту, до Палацу Шенбрунн, до будинку Моцарта і до апартаментів Марії-Терезії. День четвертий — повернення у Львів.

Відео — огляд Відня (time lapse)

Пам’ятки, які варто відвідати

Під час огляду Львова не пропустіть можливість відвідати ресторан «Криївка». Це дуже атмосферний заклад відомий не тільки в Україні, але і за її кордоном. Тут все оформлено в стилі повстанського опору, а на вході вартовий з гвинтівкою неодмінно запитає у вас секретний пароль і піднесе вам чарку медовухи. Але не бійтеся, колектив тут надзвичайно добрий, а гостям тут незмінно ради. Серед інших визначних пам’яток варто відзначити собор Святого Юра і Домініканський собор, що вражають своєю красою.

У пошуках яскравих сувенірів у Відні загляньте на ринок «Нашмаркт», заснований ще в далекому XVIII столітті. Зараз тут можна купити буквально все – від яблук і горіхів до шуб і килимів. Тут завжди все свіже та якісне, а продавці вельми радо спілкуються з покупцями. Звичайно ж, який Відень без віденської кави? Але, з цим складнощів не буде в жодному разі. І в центрі, і на околицях міста відкриті кав’ярні з ароматним напоєм.

Місце відправлення і прибуття (Львів) на карті

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
viber