Екскурсійний тур вихідного дня: Польща — Чехія

30.08.2017 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: Львова
Ціна авіаквитка Вартість туру:
175€/люд
95€/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Найкрасивіші міста Східної Європи — в одному автобусному турі! За 4 дні ви побачите Львів, Краків і Прагу, якщо вирушите в подорож з 6 по 10 вересня. Путівка обійдеться в 95 євро з людини, що включає проїзд автобусом зі Львова, сніданки, страховку, проживання у чотиризіркових готелях за шляхом прямування, безкоштовну пішохідну екскурсію по Кракову. У вартості автотуру не враховані квитки в музеї, додатково організованы екскурсії, консульський збір, послуги візового центру (для тих, у кого старий закордонний паспорт), чайові водіям.

Фотографії пам’яток

Краків, замок
Соляні копальні
Прага центр міста

Детальніше про тур

Тур розпочинається у Львові зі збору на стоянці зліва від автовокзалу. Від’їзд о 8:30, прибуття до Кракова орієнтовно о 13:30. Тут і далі тривалість дороги залежить від швидкості прикордонного контролю і ситуації на дорозі. В 1-й день заплановано оглядовий піший тур по Кракову і поїздка для бажаючих на «Соляні копальні», що у Величці. Другий день — переїзд в Прагу з прибуттям о 16:30, прогулянка на катері по річці Влтаві. Третій день ви проведете в чеській столиці. У програмі — піший екскурсійний тур, після – трохи вільного часу. Ввечері — від’їзд до Львова. Вранці четвертого дня — прибуття у Львів.

Відео — Прага з висоти пташиного польоту

Пам’ятки, які ви відвідаєте

У кожному пункті подорожі вас чекають найзахопливіші екскурсійні тури.

Краків — Королівський замок, «чарівна» каплиця Зиґмунда з можливістю загадати бажання (любов чи гроші), Кафедральний собор, Сукенніци (торговий ряд), Маріацький костел, Ягелонський університет. Там ви дізнаєтеся, чому навчальний заклад, заснований Казимиром Третім, названо в честь Ягайло.

Величка — «Соляні копальні», глибина яких сягає 320 метрів, озеро під землею, вирубана в соляній брилі каплиця, так звана «камера Коперника» та інтригуюча історія про «угорську собаку».

Річкова прогулянка по Влтаві — шведський стіл, аперитиви, музика, розповідь про Прагу.

Прага — Вацлавська і Староміська площі з середньовічною архітектурою, Порохова вежа, міська ратуша, Астрономічний годинник, Тинський храм, улюблені трактири бравого солдата Швейка. Найвідоміший — «У чаші» (чеською «U Kalicha»).

Автобусний тур подарує море нових вражень, які піднімуть вам настрій до наступної відпустки!

Місце відправлення і прибуття (Львів) на мапі

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
//
viber