Екстремальний тур: сходження на Говерлу взимку

17.01.2017 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: із Івано-Франківська
Ціна авіаквитка Вартість туру:
2800грн/люд
2500грн/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Часто природа кидає нам виклик своїми стихіями. Але іноді людина може кинути виклик їй. Приміром, спробувати піднятися на її гірські вершини. Зробити подібний подвиг над собою і своїм духом вам пропонує триденний тур на Говерлу. Тури організовують у будь-який зручний для вас день за попередньою домовленістю. Вартість туру – 2 500 гривень. У цю суму входять послуги провідника і триразове харчування. Спорядження і транспорт оплачуються окремо.

Фотографії пам’яток

Говерла взимку
похід на Говерлу взимку
похід на Говерлу

Детальніше про тур

Тур довжиною в 30 кілометрів передбачає відвідування Лазещини, Козмещика, Говерли і Петроса. В перший день гурт мінімум з трьох осіб зустрічається на вокзалі Івано-Франківська, відправляється в село Кваси. Звідти проходить до полонині Веснярка і залишається там на ночівлю. Другий день – сходження на перевал Шешул, огляд Чорногірського хребта, підйом на Петрос. Ночівля біля підніжжя гори. День третій – безпосередньо сходження на Говерлу, милування красою природи, спуск по смерековому лісу, прохід до притулку Козмещик, відправлення в Івано-Франківськ.

Відео — сходження на Говерлу взимку

Пам’ятки, які ви відвідаєте

Селище Кваси – невеликий населений пункт біля підніжжя Петроса. Це село славиться своїми цілющими джерелами, їх тут налічується близько 80 точок. Тут з-під землі б’ють мінеральні води, а неподалік своїми бризками заворожує фонтан Труванец, що досягає у висоту 36 метрів. Люди приїжджають сюди, щоб випити з «живої води» і вилікувати серцево-судинні та шлункові захворювання.

Сама Говерла – це найвища гора України. Вона піднімається над землею на 2061 метр. З її вершин відкриваються неймовірні краєвиди на смерекові ліси, на Івано-Франківську область, на Чорногірський хребет. Якщо не буде туман, то вам пощастить побачити природні краси сусідньої Румунії.

Гора Говерла на карті

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
//
viber