Екстремальний тур: зимовий похід в Карпати по хребту гірського масива Горгани

04.01.2017 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: із Києва
Ціна авіаквитка Вартість туру:
1650грн/люд
1210грн/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Гори – це потужна природна сила, що зачаровує. Ті, хто хоч раз побував тут, обов’язково знову захочуть повернутися. Випробування сили тіла і духу, екстрим і одночасний відпочинок від мирських сучасних суєт. Все це – похід у гори. Випробуйте себе і вирушайте в екстремальний тур в Карпати з 14 по 16 січня 2017 року. Вартість такого туру – 1 210 гривень. У цю суму входять залізничний і автобусний переїзди з Києва, поселення в готель, сніданки та вечері. Страховка у вартість не включено.

Фотографії Карпат взимку

Зимовий похід по Горганах
зимовий туризм в Карпатах
похід гірським хребтом Горгани, Карпати

Детальніше про тур

Особливість триденного туру в тому, що він чітко не розподілений по днях і годинах. Екскурсоводи будуть адаптуватися під можливості і здібності групи, а також під погодні умови.

У загальному і цілому, програма туру передбачає сходження по гірських хребтах Карпат, активний відпочинок, майстер-класи від інструкторів. Група сама готує сніданки і вечері, допомагає однин одному. У разі невдалої, вітряної погоди, сходження на вершину не відбудеться – група залишиться на полонині Хом’як. Ночівлі передбачені в гірських будинках і в наметах. На групу видаються запаси газу, котли, спорядження льодоруба. При вдалих обставинах учасникам туру належить відвідати Татарів, полонину Хом’як і перевал Столи.

Відео — похід взимку в Карпатах

Пам’ятки, які ви відвідаєте

Татарів – це невелике селище на берегах річки Прут. Зараз тут влаштувався один із мальовничих курортів Карпат. Сюди приїжджають подихати гірським повітрям, випити води з джерел і, звичайно ж, піднятися на гірські вершини. Всього в 10 кілометрах від Татарова розкинувся легендарний курорт Буковель. А біля самого селища в лісах ростуть безліч ягід і грибів, а з вершин відкриваються захоплюючі види на околиці.

Наше відбивання легендарним альпійським лугам – полонина Хом’як, де пасуться вівці місцевих жителів. Над полониною піднімається однойменна гора, дійсно має обрис гризуна. На вершині гори красується статуя Діви Марії, повернутою обличчям до українських земель.

Гірський масив Горгани на карті

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
viber