Гарячий тур в City Hotel Matyas 3*, Будапешт, Угорщина

14.12.2017 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: із Києва
Ціна авіаквитка Вартість туру:
964€/2люд
692€/2люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Хочете поєднати пізнавальні екскурсії та ефективне оздоровлення? Приїжджайте в Будапешт з 23 по 29 грудня за 692 € на двох. Ціна з авіаперельотом з Києва, страховкою, трансфером, розміщенням в 2-місному номері Standard Room. Харчування і візи не включені. Літак о 13:35 в Будапешт і о 15:20 з Будапешта.
Ресторан в City Hotel Matyas 3*, Будапешт, Угорщина
Вид з вікна в City Hotel Matyas 3*, Будапешт, Угорщина
Номер в City Hotel Matyas 3*, Будапешт, Угорщина

Детальніше про City Hotel Matyas 3*, Будапешт, Угорщина

Тризірковий готель займає красиву будівлю, яка є історичною пам’яткою та охороняється державою. Готель знаходиться в центральній частині міста, поряд з відомою вулицею Ваци. Там безліч магазинів і ресторанів, що з урахуванням відсутності у турпакеті харчування буде до речі.

В усіх 80-ти номерах кондиціонери, сейфи, телевізори, холодильники, безкоштовний вай-фай. Додатково є кімнати для туристів, які не палять. З кімнат відкривається чудовий вид на Дунай і замок Буда.

Відео — огляд City Hotel Matyas 3*, Будапешт, Угорщина

Пам’ятки Будапешта, Угорщина

З визначних пам’яток варто відзначити вежу Марії Магдалени, старовинний Рибацький бастіон, будівлю Парламенту, ланцюговий міст і термальні купальні Сечені. Терми доступні для відвідування цілий рік.

Надзвичайно цікавими обіцяють бути екскурсії для любителів стародавніх замків. Так, в околицях Будапешта можна з’їздити до замку Хедервар, XII століття споруди та Брунсвік, зведений у XVIII столітті. До речі, Мисливський зал замку Хедервар познайомить вас і з місцевою фауною – там зібрані опудала тварин з навколишніх лісів. А Збройова кімната дасть уявлення про види зброї, які використовувалися воїнами в різні періоди історії Угорщини. Якщо вам все сподобається, то в наступний раз можна оселитися тут же – в замку працює готель. Всього ж держава зберегла для нащадків близько трьох тисяч середньовічних замків.

З інших форм дозвілля можна рекомендувати відвідування будапештського зоопарку – одного з найкращих в Європі. І обов’язково придбайте до свого святкового столу особливі Токайські вина, зроблені з сорту винограду, що росте виключно в Угорщині. Грунт, що підігрівається підземними джерелами дозволяє вирощувати виноград, надає ніжний аромат Токайським винам.

Відпустка в Угорщині — це прекрасний вибір для туристів, які цікавляться культурою, архітектурою та національною кухнею.

City Hotel Matyas 3*, Будапешт, Угорщина на мапі

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
viber