Гарячий тур в готель Bodensee Hotel 3*, Анталія, Туреччина

29.04.2017 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: із Києва
Ціна авіаквитка Вартість туру:
819$/2люд
527$/2люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Турецькі курорти — одні з найбільш адаптованих до потреб українських туристів. Насолоджуйтеся комфортним відпочинком, придбавши тур на двох до Анталії з 19 по 27 травня за 527 доларів. В ціну входить: авіапереліт з Києва, страхування від нещасних випадків та сніданки в двомісному стандартному номері. Що ще може бути краще? Ну, і, звичайно ж, приємний бонус — віза для відвідування Туреччини не потрібна.
Готель Bodensee Hotel 3*, Анталія, Туреччина
Ресторан в готелі Bodensee Hotel 3*, Анталія, Туреччина
Номер в готелі Bodensee Hotel 3*, Анталія, Туреччина

Детальніше про готелі Bodensee Hotel 3*, Анталія, Туреччина

Bodensee Hotel 3* забезпечує своїх гостей всім необхідним для комфортного відпочинку за досить прийнятну ціну. Безпосередня близькість до пляжної лінії, басейн в готелі та послуги кваліфікованого лікаря — саме це пропонує своїм гостям адміністрація готелю. А ще — затишний ресторанчик, який всі дні вашої відпустки буде турбуватися про гастрономічне задоволення.

Від турецької спеки у номері вас врятує кондиціонер, а вечори доповнить супутникове телебачення.

Відео — огляд готелю Bodensee Hotel 3*, Анталія, Туреччина

Пам’ятки Анталії, Туреччина

Туреччина — країна цікавої архітектури та військової справи. Їх симбіоз часом дає цікаві результати. Так, наприклад, вежа Хидирлик, яка виконувала в Анталії оборонні функції, сьогодні є цілком естетичним скарбом турецької культури. Висота її сягає 14 метрів, а червона цегла барвисто контрастує на тлі лазурного узбережжя і чистого блакитного неба. З верхнього оглядового майданчика, де, можливо, раніше була гробниця, відкриваються приголомшливі види на околиці.

У безпосередній близькості до вежі Хидирлик височіє ще одна місцева визначна пам’ятка — гора Тюнектепе. Стежки, які ведуть на вершину, усіяні смарагдовою рослинністю і квітами, а у визначених місцях буквально видно, як море зливається з небом в одну палітру. Піднятися сюди можна з 9 до 22 години щодня, тому рубінові заходи ви точно зможете побачити.
Вартість пропуску на гору — 5 турецьких лір з однієї машини, яку завчасно бажано взяти на прокат в центрі міста.

Але щоб побачити всю Анталію, так сказати, в скороченому, експрес-варіанті, то досить прогулятися по району Калейчі. Тут зосереджені головні історичні будови, красиві будинки і милі ресторанчики, які є гордістю цього міста. Архітектура варіюється від давньої османської до витонченої візантійської, адже кожна історична епоха так чи інакше відзначилася в Туреччині.

Прогулюючись навіть в житлових кварталах, не ховайте далеко фотоапарат. Незвичний для українського туриста краєвид — білокам’яний будиночок на тлі моря в оточенні квітучих або вже плодоносних апельсинів, мандаринів і лимонів — незабутня краса.

Готель Bodensee Hotel 3*, Анталія, Туреччина на карті

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
//
viber