Гарячий тур в готель Krystal 3*, Прага, Чехія

02.11.2016 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: із Києва
Ціна авіаквитка Вартість туру:
986€/2люд
708€/2люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Рушайте удвох на тиждень в Прагу 18-24 листопада. Відпочинок на двох у тризірковому готелі Krystal буде коштувати 708 євро, в які увійде авіапереліт з Києва, страховка, проживання, сніданок, трансфер в Празі. Віза оплачується окремо.

Фотографії готелю Krystal 3*, Прага, Чехія

гарячий тур в Krystal 3*, Прага, Чехія
ресторан готелі в Krystal 3*, Прага, Чехія
номер у готелі в Krystal 3*, Прага, Чехія

Детальніше про готель Krystal 3*, Прага (Чехія)

Готель зручно розташований поруч з трамвайною зупинкою і неподалік від метро Dejvicka, що дозволяє без пересадок дістатися до центру. Примітно, що трамвай ходить навіть вночі, так що можна гуляти Празі допізна. Готель традиційно використовується для проведення конференцій з-за його зручного розташування, дешевизни і наявності місткого конференц-залу з мультимедійним обладнанням.

В готелі зазвичай ситний сніданок, що дає сили на подальші багатогодинні екскурсії. Крім того, наявна пивна, де можна спробувати якісне чеське пиво.

У вашому Standard DBL-Room є стандартний набір меблів, радіо, телевізор, телефон і, за відгуками постояльців, міні-холодильник. Фена немає, потрібно взяти з собою. Скрізь ловиться Wi-Fi. Є сейф на reception.

Відео — огляд готелю Krystal 3*, Прага (Чехія)

Пам’ятки Праги (Чехія)

Пам’ятки починаються прямо на виході з Krystal. На іншій стороні вулиці розкинувся мальовничий парк відпочинку Дивока Шарка з пішохідними доріжками навколо озера. Діставшись до центру, ви побачите старовинну фортецю «Празький Град», Карлів міст і Вацлавська площа. До «Празького Граду» примикає житловий масив «Градчани», побудований в XIV столітті і спочатку призначений для персоналу, що обслуговували дворянство.

З цікавого варто відзначити Музей Кампа, Собор Святого Віта, Страговський монастир. Обов’язково подивіться «Танцюючий будинок», названий так із-за оригінальної архітектури, що дає ілюзію руху. «Танцює» у Празі не тільки будинок, але і фонтани, які називаються «Кржижикові фонтани». Цьому видовищу варто присвятити теплий празький вечір, коли видовище з підсвічуванням виглядає найбільш яскраво. Окрема тема – стародавні замки, Кістки Збирог. Але про це докладніше розкажуть місцеві екскурсоводи.

Готель Krystal 3*, Прага (Чехія) на карті

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
//
viber