Гарячий екскурсійний тур по Європі: Боснія і Герцеговина — Хорватія — Сербія — Румунія

14.04.2017 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: зі Львова
Ціна авіаквитка Вартість туру:
587€/люд
323€/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Екскурсійний тур «Моя перлина» — це не тільки відвідування міста Спліт в Хорватії, а можливість побачити відразу кілька країн Східної Європи. У Сербії ви відвідаєте — Белград, в Румунії — Тімішоара, а в Боснії і Герцоговині заїдете в Мостар. З 26 квітня по 4 травня ви об’їдете найвизначніші пам’ятки цих держав. Така «європейська відпустка» буде коштувати 323 євро з людини. В ціну включено: автобус зі Львова, готелі на шляху прямування та оглядова екскурсія по місту Тімішоара. Окремо оплачується: харчування, страховка, візи, додаткові екскурсії.

Фотографії пам’яток

Мостар - фортеця
Місто Спліт, огляд визначних пам'яток
Румунія, місто Тимисоара

Детальніше про тур

Тур «Моя перлинка» стартує з львівського залізничного вокзалу в напрямку Мукачева. Для прибуваючих організовується трансфер до терміналу «А». Можна приєднатися до групи в Стрию і власне в Мукачево. Перед від’їздом з Мукачева у Боснію і Герцоговину передбачений вільний час.

Другий туристичний день — прибуття в боснійський Мостар, заселення в готель, вечірня екскурсія і вечеря за додаткову плату. Маршрут третього дня — Меджугор’є — Благай — Кравіца — Спліт (Хорватія), де група заселяється в готель.

З 4-го по 7-й дні пропонуються екскурсії по Хорватії, а на 8-ий планується від’їзд в сербський Белград. В 9-й день група побуває в румунському місті Тімішоара, а потім вирушить на Батьківщину.

Трансфер у Львові від терміналу «А» до вокзалу о 23.50.

Відео — Хорватія Подорож в Дубровник

Пам’ятки, які варто відвідати

Крім передбачених програмою екскурсій по видатним місцям, є кілька пам’яток, які варто оглянути. Це мукачівський замок «Паланок» з дегустацією вина (1-й день), Старий міст XVI століття в Мостарі (2-й день), Текиія в Благає і природний парк з водоспадами в Кравіце (3-й день).

В перлині туру — Хорватії на вибір поїздки в місто на скелях — Дубровник, Нацпарк «Крка» з печерами і водоспадами, місто-музей — найдавніший Трогір і на Пливицькі озера (4-7-й дні).

У Белграді варто відвідати музей Миколи Тесли і повечеряти в автентичному сербському ресторані (8-ий день). А в румунському місті Тімішоара в ході оглядової екскурсії зверніть увагу на Кафедральний собор Банатської митрополії, Замок Хуниадо і Сад троянд — це найбільш красиві пам’ятки міста.

Екскурсійний тур — це чудова можливість за короткий проміжок часу ознайомитися з декількома країнами. Дізнатися їх історію, відвідати красиві місця і відмінно провести час.

Місце відправлення і прибуття (Львів) на карті

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
//
viber