Із Запоріжжя до Стамбула і назад всього за 3403 гривень

27.09.2016 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: із Запоріжжя
Ціна авіаквитка Вартість туру:
3900грн/люд
3403грн/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Важливо не пропустити акцію від авіакомпанії Turkish Airlines на переліт із Запоріжжя до Стамбула і назад. Встигніть викупити квитки з 26 вересня по 16 жовтня за демократичною ціною — 3403 гривень. І подорожуйте в період з 16 жовтня 2016 року по 31 березня 2017 року!

Мінімальний час перебування — 2 дні або до першої неділі. Максимальна — 1 місяць. Розраховуйте подорож так, щоб покупка квитка була не раніше, ніж за 20 днів до неї.

Вартість рейсів:

Детальніше про направлення

авіапереліт в Стамбул
пам'ятки Стамбула
мечеть у Стамбулі

Стамбул — культурна, промислова і торгова столиця Туреччини. А також столиця могутніх стародавніх імперій: Римської, Візантійської, Латинської і Османської. Незрівняне, несхоже ні на одне інше місто в світі — це перше, що потрібно дізнатися про Стамбулі. Завдяки своєму розташуванню між Європою і Азією, він ввібрав в себе дві абсолютно різні культури. Ось тому в Стамбулі так своєрідно і цікаво.

Обов’язково в Стамбул потрібно летіти для самостійної подорожі. Але ще однією причиною може стати зручний переліт, наприклад, в Європу через Стамбул. Як відомо, із Запоріжжя не так багато авіамаршрутів. Тому вигідний і зручний переліт з пересадкою в Стамбулі, стане для вас знахідкою.

Відео — Чарівний Стамбул

Детальніше про перевізника

Найбільший авіаперевізник Туреччини Turkish Airlines в кінці грудня 2015 року відкрив повітряний коридор за маршрутом Стамбул — Запоріжжя — Стамбул. Це дало нове дихання Запорізькому аеропорту і нові можливості для запорізьких мандрівників.

Історія авіакомпанії налічує більше 80 років. І входить в десятку кращих компаній авіаперевезень світу. Максимальна увага приділяється безпеці пасажирів. Саме тому авіакомпанія має наймолодший флот в Європі. А центр підготовки членів екіпажу вважається одним з найпрестижніших у світі.

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
//
viber