Карнавальний тур: Венеція, Ментон, Ніцца, Мілан

06.01.2017 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: із Києва
Ціна авіаквитка Вартість туру:
820€/люд
699€/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Душа вимагає свята! Душа вимагає продовження банкету! Коли на Батьківщині свята беруть перерву, саме час шукати їх за кордоном. Купуйте карнавальний тур на венеціанську феєрію костюмів і танцю! Вартість туру з 20 по 27 лютого з однієї людини – 699 євро. У цю вартість входять авіапереліт з Києва, проживання в двозіркових та тризіркових готелях, сніданки, послуги екскурсовода. Віза оформляється окремо, її вартість – 65 євро. Також, окремо оплачується страховка. Всі вхідні квитки в будь-які пам’ятки сплачує турист.

Фотографії з карнавалів та фестивалів туру

карнавал у Венеції
фестиваль лимонів в Метоне
карнавал в Ніцці

Детальніше про тур

День перший – приїзд до Венеції, водна прогулянка по Джудеке, відвідування Венеціанського кварталу, оглядова екскурсія міста, відвідування центральних площ, будівлі Прокурації. День другий – проведення вільного часу. Пропонуються поїздки у Венецію та в Віченцу за додаткову плату. У контексті екскурсії пропонується огляд міста, прогулянка по центральній вулиці Палладіо. Третій день – відправлення в П’яченцу. Оглядова екскурсія, огляд храмів і галерей. День четвертий – поїздка в парфумерне французьке місто Ез, прогулянка по набережній, відвідування квіткового ринку та пагорба Шато. Варіативна екскурсія в Монако ввечері. День п’ятий – запропонована екскурсія по Каннам, відвідування Ментону, свята лимонів. День шостий – відвідування вілл неподалік від Ніцци, прогулянки по місцевим садам, візит в розарій, відвідування карнавалу в Ніцці. День сьомий – прогулянка по Мілану, поїздка в вечірню Венецію. День восьмий – повернення додому.

Відео — огляд карнавалу в Ніцці 2016 рік

Детальніше про фестивалях

Відомий фестиваль лимонів не так добре відомий, як венеціанський карнавал. Але він не менш цікавий. У французькому місті Ментон здавна вирощують прекрасні цитрусові – лимони та апельсини. І в це свято вулиці просто перетворюються в цитрусову вакханалію – на прикрасу йде близько 150 тонн фруктів. Образ лимонів і апельсинів буквально скрізь. Він і на стінах будинків, і в костюмах, і частування, і навіть здається в серцях місцевих жителів.

Карнавал в Ніцці – не менш яскраве видовище. Тут він затягується на два тижні і буяє фарбами. Справа в тому, що карнавал, по своїй суті, квітковий. Квіти складають у великі платформи, вплітають в коси, пришивають в одязі. А в один з днів влаштовують битву квітів, коли, проїжджаючи на платформі через натовп, кидають людям різні квіти.

Ніцца на карті

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
viber