Круїз в Середземномор’ї: Іспанія, Туніс, Італія, Франція

03.01.2017 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: з Барселони
Ціна авіаквитка Вартість туру:
26025грн/люд
23299грн/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Багатьом здається, що відправитися в тур – це обов’язково переїжджати з готелю в готель, бродити по музеях, зрідка ніжачись у бортика басейну. Насправді, варіацій надзвичайно багато. Якщо вам набридли готелі – можете пожити на лайнері. Тижневий тур по Середземномор’ю з 9 до 16 січня 2017 року на лайнері Costa Diadema – відмінна можливість розслабитися після гучних свят і зимових холодів. Вартість туру – 23 299 гривень. У цю суму входять розміщення в каюті з вікном, повноцінне харчування і перекуси, організація дозвілля. Додатково оплачується страховка, віза, портовий збір, авіапереліт і трансфер.

Фотографії пам’яток

набережна Барселони
тур у Савона, Італія
набережна Марселя

Детальніше про тур

Круїзний тур передбачає відправлення з Барселони і дрейф в морі протягом першого та другого днів. Третій день – відвідування Тунісу до обіду. Четвертий день – порт Чивитавеккьі в Італії. День п’ятий – Спеція у Лігурійського моря в Італії. День шостий – візит в Савону. Сьомий день – відвідування Марселя. Восьмий день – повернення в Барселону.

Варто відзначити, що дозвілля на лайнері організовано найдетальнішим чином. Для гостей влаштовують музичні концерти, вечірки, театральні постановки. Бажаючі можуть відвідати різноманітні круглі столи за інтересами. На лайнері є кілька басейнів, тренажерний зал, сауна і джакузі. Надаються послуги ресторану з широким меню. Частина персоналу володіє російською мовою.

Відео — огляд лайнера Costa Diadema

Пам’ятки, які ви відвідаєте

Під час прогулянки по Тунісу обов’язково відвідайте Карфаген. Колись це було старовинне місто, центр античної торгівлі, міжнародних відносин і військової справи. Зараз тут розташовується резиденція президента. Навколо все ще ведуться розкопки. Тут же, в Тунісі, красується Медіна, оточена звивистими вуличками і увінчана майстерно обробленою мечеттю.

У Савоні прогуляйтеся по сувенірним магазинам неподалік від фортеці Приамар. Тут ви зможете придбати найрізноманітніші сувеніри, солодощі і навіть деякі прикраси. Пройдіться до Середньовічних веж, завітайте в Кафедральний собор Ностра-Сеньйора-Ассунта. Повірте, вам сподобається.

У Марселі прогуляйтеся до замку Іф, де, згідно з історичними даними, бранцем була Залізна маска. Особливо зачаровує цей замок тих, хто є шанувальниками творчості Олександра Дюма. Відправляйтеся за покупками на авеню Прадо, де у відмінному симбіозі злилися доступна ціна і якість.

Port Vell в Барселоні на карті

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
//
viber