МАУ Київ — Стамбул — Київ

15.08.2015 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: із Києва
Ціна авіаквитка Вартість туру:
5 540грн/люд
3 680грн/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Період подорожі: 01 жовтня — 20 грудня 2015 року
Період продажу: до 20 серпня 2015 року
Ціна: 3680 грн
Стара ціна: 5540 грн

Акційна пропозиція по авіаквиткам Київ — Стамбул — Київ на період з 01 жовтня по 20 грудня 2015 року стане справжнім подарунком для тих, хто бажає відвідати Туреччину. Акція на авіаквитки компанії МАУ по даному напрямку триватиме до 20 серпня поточного року. Вам надається можливість придбати квитки по ціні 3680 грн, стандартна вартість авіаперельоту — 5540 грн.

Київ - Стамбул - Київдешеві авіаперельоти в Стамбул від МАУ

Міжнародні Авіалінії України зарекомендували себе як надійний і безпечний перевізник. У володінні компанії знаходиться флот комфортабельних «Боїнгів-737», що здійснюють перельоти по 3000 напрямків. Філії та представництва МАУ можна знайти практично в усіх точках планети. Дотримуючись міжнародних стандартів безпеки, авіакомпанія проводить повне технічне обслуговування своїх літаків.

Стамбул — це не тільки столиця Туреччини, це столиця унікальної архітектури, симбіозу стилів і запаморочливої природної краси. Творами архітектурного мистецтва є Галатська вежа, вокзал Хайдарпаша, Блакитна мечеть, палаци Топкапа, Бейлербей, Долмабахче. Культурні цінності пронесли крізь століття музеї Карі, мозаїк, дервішів, що крутяться, Пера і музей цнотливості.

Відео — переліт Київ – Стамбул на Боїнгу авіакомпанії МАУ

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
//
viber