МАУ Київ –Варшава – Київ

28.08.2015 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: із Києва
Ціна авіаквитка Вартість туру:
477$/люд
100$/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Період подорожі: з 01 грудня до 30 червня 2016 року (окрім періоду з 23 грудня 2015 року до 11 січня 2016 року)
Період продажу: до 13 вересня 2015 року
Ціна: 100 USD (вартість вказана в обидві сторони без урахування аеропортового і сервісного зборів)

Якщо вже зараз забронювати рейси до Варшави, то переліт буде дешевим і доступним для кожного клієнта. Така акція буде діяти тільки до 13 вересня 2015 року, тому рекомендується замовляти квитки заздалегідь.

З допомогою зрозумілого сервісу кожен відвідувач зможе швидко обрати потрібний квиток і переконатися в якості обслуговування. Для того, щоб придбати квитки, необхідно вибрати напрям перельоту, дату вильоту, а також вказати кількість осіб, які відправляються з вами.

авіаквитки Київ - Варшавааеропорт Варшава


Зручно дістатися з Києва до Варшави можна за допомогою прямих рейсів або з пересадками. Як правило, польоти з пересадками завжди дешевше за своєю вартістю, але не завжди зручні для пасажирів. Проте, якщо скористатися спеціальною пропозицією та придбати квитки на прямий рейс, то переліт буде проходити на вищому рівні і вам вдасться раціонально витратити гроші.

Вирушаючи в Польщу з допомогою МАУ, ви зможете відчути всі умови зручності та якісного обслуговування. Варшава — чудова столиця Польщі, куди поспішають потрапити туристи з України та інших сусідніх країн. Окрім різних музеїв та історичних будівель, що збереглися з воєнних часів, ви зможете насолодитися величчю природи і відвідати мальовничі місця набережної Вісли. Досить активно розвивається будівництво хмарочосів і архітектурних будівель, які так і ваблять своїм екстер’єром багатьох туристів.

Відео — Варшава у своїй красі

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
//
viber