Мотор Січ пропонує квитки з Києва за найкращими цінами!

20.05.2016 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: із Києва
Ціна авіаквитка Вартість туру:
2984грн/люд
2500грн/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
6 червня авіакомпанія «Мотор Січ» починає польоти з київського аеропорту «Жуляни» в Одесу і Львів. Крім того, з’являється стикувальний маршрут Київ-Ужгород (теж з «Жулян») з посадкою в аеропорту Львова. Завдяки цьому мешканці Львова та Ужгорода можуть тепер істотно скоротити час у дорозі між містами, який займе всього півгодини.

Ціна авіаквитків з Києва

  • Київ-Львів — туди-назад від 2500 грн, в одну сторону від 1300 грн.
  • Одеса-Київ — в обидві сторони від 2500 грн, в одну сторону від 1300 грн.
  • Львів-Ужгород — туди-назад від 1490 грн, в одну сторону від 750 грн.

*Сервісні та аеропортові збори включені у вартість.

Квитки вже доступні для бронювання! Звертайтеся.

Детальніше про напрямки

рейси в Одесу
квитки у Львів
авіаквитки в Ужгород

Одеса — чорноморський курорт з мільйонним гостинним населенням. З початком курортного сезону починають роботу унікальні екскурсійні маршрути на електромобілях по центру міста, а також вздовж моря по знаменитій «Трасі здоров’я», що з’єднує пляжі «Аркадія», «Дельфін», «Відрада» і «Ланжерон» в парку Шевченка. В «Відраді» влітку функціонує Канатна дорога, а в парку Шевченка працює Лунапарк. З 2015 року нові атракціони для дітей і дорослих встановлені в «Аркадії».

Львів — обласний центр і неофіційна столиця Західної України з населенням, що перевищує 700 тисяч осіб. Крім приголомшливої архітектури, окремою пам’яткою міста є львівські кав’ярні, котрі увібрали традиції приготування кави Польщі, Австрії, Угорщини, Італії та інших європейських міст.

Ужгород — головне місто Закарпатської області з невеликим, але гостинним населенням. Звідси рукою подати до Угорщини та Словаччини, а пам’ятки культури характеризуються помітним впливом архітектурних традицій сусідніх країн. Гостям завжди радять подивитися ужгородський замок та величний греко-католицький собор.

Детальніше про перевізника

Авіакомпанія «Мотор Січ» — один з найбільших авіаперевізників України, котрий володіє 9-ма одиницями повітряного флоту, постійно розвиває систему авіасполучень та має сертифікат відповідності ISO9001:2008. Базовий хаб — Міжнародний аеропорт «Запоріжжя».

Відео — Посадка та зліт чартерного літака компанії Мотор Січ у Женеві

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
//
viber