Низька ціна на перельоти в країни Африки від авіакомпанії Etihad Airways

19.04.2016 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: із Києва
Ціна авіаквитка Вартість туру:
от 523$/люд
от 450$/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Промо-тарифи на авіаквитки економ і бізнес-класу за напрямом Україна – Африка від авіаперевізника Etihad Airways. Відвідайте Нігерію, ПАР, Кенію, Судан і Уганду за привабливими цінами!

Придбати квитки можна до 09 травня 2016 року. А запланована подорож повинна відбутися не пізніше 30 листопада поточного року.

Ціни на авіаквитки:

Економ-клас
Ціна, від*
Бізнес-клас
Ціна, від*
Йоганнесбург
550 USD
Йоганнесбург
2500 USD
Найробі
450 USD
Найробі
2100 USD
Хартум
450 USD
Хартум
1900 USD
Ентеббе
450 USD
Ентеббе
2000 USD
Лагос
530 USD
Лагос
3000 USD

*В ціну не включено сервісні і аеропортові збори. Їх доведеться оплачувати додатково.

Детальніше про напрямки

авіаквитки в Нігерію
авіаквитки в Кенію
авіаквитки в ПАР

Країни Африки — це, безсумнівно, екзотика для кожного українця. Це зовсім інший світ, в який цікаво поринути: інші люди, інша культура, дивовижна природа, незвичні традиції. Тут подив і здивування будуть вашими постійними супутниками протягом усієї подорожі.

Варто відзначити, що кожна з країн Африки по-своєму унікальна. Досить розвинені Нігерія та ПАР з їх нафтовими розробками та успішно зростаючою економікою становлять «еліту» африканських країн. Кенія і Судан — аграрні країни, одні з найбільших постачальників чаю, кави і фруктів. Уганду також можна віднести до аграріїв, оскільки саме сільське господарство приносить 82% прибутку в економіку країни. В основному, з Уганди експортується кава, тютюн, цукор, бавовна.

Оскільки всі представлені країни націлені на активний розвиток економіки, вони з радістю реагують на підприємців, які хочуть вести бізнес на їх територіях.

Детальніше про перевізника

Etihad Airways — прогресивна авіакомпанія з Об’єднаних Арабських Еміратів. Не дивлячись на досить молодий «вік» — компанія створена в 2004-му році — вона розвивається семимильними кроками, постійно розширюючи флот і освоюючи нові міжнародні напрямки.

Аеропорт базування Etihad Airways розташований в Абу-Дабі. За останніми даними, флот складається з 102 повітряних суден марок Boeing і Airbus.

Відео — Пропоноване меню на рейсах Etihad Airways

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
//
viber