Новий щоденний прямий рейс від МАУ: Київ — Івано-Франківськ

09.09.2015 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: із Києва
Ціна авіаквитка Вартість туру:
2800грн/люд
2497грн/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Ціна від 2497 грн*
*У обидві сторони, за умови завчасного придбання за 14 днів.

Авіакомпанія МАУ повідомила про запровадження нового внутрішнього напрямку Київ — Івано-Франківськ, який буде доступним вже з 25 жовтня. Новий рейс дасть можливість швидко і без проблем добиратися зі столиці до Івано-Франківська, що вкрай важливо людям, котрі цінують свій час і воліють витрачати його на більш корисні речі, ніж на дорогу в поїзді.

Про місто:

аеропорт Івано-Франківськаквитки в Івано-Франківськ

Івано-Франківськ – досить велике і розвинене місто на Західній Україні. Сюди досить часто навідуються бізнесмени в пошуках нового сегмента ринку для реалізації своєї продукції або послуг. Місто зберегло безліч пам’яток архітектури, що, безсумнівно, є об’єктом зацікавленості прихильників історії рідного краю і туристів зі всього світу. Для того, щоб відчути колорит Івано-Франківська, рекомендуємо відвідати «сотку» (вона ж «місцевий Хрещатик») і міську Ратушу, яка знаходиться на Ринковій площі.

Відео — Івано-Франківськ. Перлина Західної України

Про перевізника:

Важливо знати, що авіакомпанія МАУ — це перевізник, якому небайдужа безпека своїх пасажирів і якість надання послуг. Адже саме МАУ першою серед країн СНД отримала сертифікат IOSA, який є гарантом високого рівня обслуговування. У розпорядженні компанії, в основному, надійні літаки Боїнг різних комплектацій, а також Embraer-190. Авіакомпанія постійно додає нові внутрішні та міжнародні рейси, що дозволяє громадянам України подорожувати з комфортом по країні і за її межами.

Івано-Франківськ на мапі

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
//
viber