Паломницький тур до Ізраїлю: «Хрещення Господнє на Святій землі»

02.01.2017 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: із Києва
Ціна авіаквитка Вартість туру:
705$/люд
590$/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Пройшли ті часи, коли паломницькі ходи сприймалися як щось дивне. Насправді, не тільки для віруючих, але і для втомлених від суєти людей такі тури будуть вельми слушними. Поспішайте приєднатися до подорожі на Святу землю – вирушайте в тур в Ізраїль з 17 по 23 січня 2017 року. У вартість 590 доларів входять проживання в двомісних номерах, дворазове харчування, повний екскурсійний тур. Авіапереліт оплачується окремо. При бажанні оселитися в одномісний номер можна доплатити 135 доларів. Для дитини до 12 років, яка буде проживати з батьками, надається знижка в 100 доларів.

Фотографії пам’яток

подорожі на Святу землю
Свята земля в Ізраїлі
візит на річку Йордан

Детальніше про тур

Перший день туру передбачає прибуття в Древню Йоппию, подальшу поїздку в Ізраїль, відвідування Голгофи і Віфлеєму. Поселення в чотиризірковий готель. Другий день – візит на річку Йордан, Ейн-Карем, відвідування вечірнього богослужіння. День третій – поїздка в Назарет, відвідування храму Преображення, переїзд в Тверію, поселення в готель. День четвертий – Галілейське море, поїздка в Єрихон, повернення в Вифлеєм. День п’ятий – Гетсиманський сад, проходження по Святому шляху до Судних воріт, відвідини Гробу Господнього. День шостий – відвідування святих і пам’ятних місць Віфлеєму. День сьомий – прощальний подячний молебень і повернення в Київ.

Відео — паломники на Святій землі

Пам’ятки Ізраїлю

Ізраїль як один з найбільш пам’ятних історичних та релігійних місць просто повен пам’ятками сакрального значення.

Так, вам відкриється всесвітньо відомий Храм Гробу Господнього, розташований в Єрусалимі. За легендами, саме тут був розп’ятий і похований Ісус, який пізніше тут же і воскрес. Сам храм – лише частина комплексу, куди входять Голгофа, храм Знаходження Животворчого Хреста та декілька інших священних місць.

Туристів, які прибули в Ізраїль, неодмінно ведуть в Ейн-Карем, де був народжений Хреститель Господній. В цьому граді знаходиться жіночий монастир Горненський, і собор Всіх святих в землі Російської просіяли.

Додатково туристи відвідують Монастир Спокуси на берегах Йордану. Тут, згідно релігійним переказом, диявол спокушав Ісуса.

Також, в контексті туру ви побачите своїми очима монастир Герасима Йорданського, Вифавару, місце Хрещення Ісуса. Гефсиманський сад, де Ісус молився в ніч перед стратою. Ви відвідаєте Олександрівське подвір’я, Монастир преподобного Сави священного, гробницю Царя Давида і багато іншого.

Ізраїль на карті

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші акції
Послуги Бізнес Візит: