Промо-тарифи в Москву і Санкт-Петербург від Чеських Авіаліній

15.10.2015 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: із Києва
Ціна авіаквитка Вартість туру:
5520грн/люд
4893грн/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Мінімальна вартість квитка в Москву з урахуванням всіх зборів: від 4 972 грн. в одну сторону, від 9 462 грн. в обидві сторони.

Мінімальна вартість квитка в Санкт-Петербург з урахуванням всіх зборів: від 4 893 грн. в одну сторону, від 9 410 грн. в обидві.
Період продажу і подорожей не обмежений.
Пересадка в Празі.

Скористайтеся послугами Чеських Авіаліній і отримайте вигідні ціни на квитки Київ – Москва та Київ – Санкт-Петербург. Вартість перельоту в Москву складе від 4972 гривень, в обидві сторони – від 9462 гривень. Маршрут Київ – Санкт-Петербург оплачується сумою від 4893 гривень, квитки в обидва напрямки (туди і назад) будуть коштувати від 9410 гривень. Пропозиція не має обмежень по термінах. При авіаперельоті здійснюється пересадка в Празі.

Про напрямки

перельоти до Москвиу Санк-Петербург з Чеськими авіалініями

Перельоти за напрямками Москва і Санкт-Петербург користуються величезною популярністю не тільки серед туристів, але і серед людей бізнесу. Що стосується туристичної складової, і фактична, і культурна столиці Російської Федерації багаті пам’ятками та цікавими місцями. У Москві варто відвідати Алмазний фонд, прогулятися по Арбату, насолодитися прем’єрами Великого театру, побачити Червону площу і Кремль. У Санкт-Петербурзі вас здивує Кунсткамера, Олександринський театр, Літній палац Петра і Ермітаж.

Відео — пам’ятки Санкт-Петербурга

Про авіакомпанію

Компанія Чеські Авіалінії є національною і охоплює величезну кількість напрямів. Перельоти здійснюються до країн Сходу, Європи та Азії. Протягом року компанія перевозить до 3 млн пасажирів. Флот складається з бортів літаків «Аеробус» і «АTR».

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
viber