Спеціальна пропозиція від TURKISH AIRLINES: Запоріжжя – Стамбул – Запоріжжя за 119 $

09.01.2018 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: із Запоріжжя
Ціна авіаквитка Вартість туру:
270$/люд
119$/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
8 січня стартувала акція TURKISH AIRLINES: авіаквитки Запоріжжя – Стамбул – Запоріжжя за 119 доларів в обидва кінці з усіма аеропортовими зборами. Щоб скористатися акційною пропозицією, потрібно встигнути забронювати переліт в період до 31 січня. Дату вильоту можна вибирати будь-яку, починаючи з 15 січня та до 10 червня. Час перебування повинен бути не менше ніж 2 доби до найближчої неділі та не більше 3 місяців з моменту прибуття в Стамбул. Повернення і обмін акційних авіаквитків можливий з доплатою.

Увага! Акція не діє 20, 21, 27, 28 квітня для вильотів із Запоріжжя і 23, 24 квітня, 1 і 2 травня при вильоті зі Стамбула.

Вартість рейсів:

Напрямок
Ціна, від
Авіаквитки Запоріжжя – Стамбул – Запоріжжя (в обидві сторони)
119 $
  Бронювати  

Детальніше про направлення

Туреччина, Стамбул
Стамбул
Мечеті Стамбула

Константинополь, нині-Стамбул – місто, що вражає масштабами. Будучи розташованим відразу на європейській і азіатській частині материка, розділений Босфором, місто здавна привертало торговців.

Архітектура мегаполісу несе вплив багатьох культур. Найбільш відомі стамбульські історичні пам’ятники – це прекрасна Блакитна мечеть і всесвітньо відомий храм Св. Софії, а також найстаріший мікрорайон Султанахмет, який знаходиться під захистом ЮНЕСКО і навіть Палац Топкапи, який колись був резиденцією падишахів з XV до XIX століття.

Тим, хто хотів би побачити, з чого починався Константинополь – шлях в район Фатіх, він суворо повторює межі античного поселення, зберіг залишки будівель давньої епохи і дух минулих століть.

Інший мікрорайон, вабить мандрівників – це Беязит, де розташовані Гранд Базар і головний корпус стамбульського університету.

В цілому в місті збереглося безліч мечетей, залишків фортечних стін, середньовічних палаців, кожен з яких додає свою родзинку сучасному Стамбулу.

Відео — огляд Стамбула, Туреччина

Детальніше про перевізника

Авіаісторія «Турецьких авіаліній» починається в далекому 1933 році. Сьогодні у перевізника є базовий хаб в стамбульському аеропорту Ататюрка, допоміжний хаб в а/п С. Гекчен (знаходиться в Стамбулі) і а/п Анкари Есенбог. Польотна карта включає близько 300 напрямків, а постійним клієнтам пропонують скористатися умовами програми лояльності Miles&Smiles. «Турецькі авіалінії» також розпоряджаються часткою в ще 3-х авіакомпаніях: «Північних Кіпрських авіалініях», «Сан Експресі», «АнадолуДжет».

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
//
viber