Спеціальні пропозиції від МАУ: з Києва до Варшави, Тбілісі, Кутаїсі зі знижкою!

01.02.2017 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: із Києва
Ціна авіаквитка Вартість туру:
1976грн/люд
1552грн/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Авіаперевізник МАУ презентував новий пакет акцій для пасажирів. До нього потрапило відразу три напрямки. Отже, квитки Київ-Варшава продаються від 1606 гривень, квитки Київ-Варшава-Київ — від 2888 гривень в обидві сторони. Квитки Київ-Тбілісі обійдуться від 1552 гривень в одну сторону, Київ-Тбілісі-Київ — від 2780 гривень в обидва кінці. Авіаквитки Київ-Кутаїсі — від 1633 гривень, Київ-Кутаїсі-Київ — від 2862 гривень в обидві сторони. Розцінки вказані з усіма зборами, але без багажу.

Відмінна риса цієї акції – відсутність обмежень за часом дії. Тобто можливе придбання квитків в будь-який час і на будь-яку дату, відкриту для бронювання у час купівлі. Такого ще не було, тому треба скористатися нагодою і відвідати Варшаву, Тбілісі або Кутаїсі – за бажанням.

Вартість рейсів:

Напрямок
Ціна, від
Авіаквитки Київ-Варшава (в одну сторону)
1606 грн
  Бронювати  
Авіаквитки Київ-Варшава (в обидві сторони)
2888 грн
  Бронювати  
Авіаквитки Київ-Тбілісі (в одну сторону)
1552 грн
  Бронювати  
Авіаквитки Київ-Тбілісі (в обидві сторони)
2780 грн
  Бронювати  
Авіаквитки Київ-Кутаїсі (в одну сторону)
1633 грн
  Бронювати  
Авіаквитки Київ-Кутаїсі (в обидві сторони)
2862 грн
  Бронювати  

Детальніше про напрямок

авіапереліт до Варшави
авіаквитки в Тбілісі
Авіаквитки Київ-Кутаїсі

Варшава – столиця Польщі з майже 2-мільйонним населенням. З моменту заснування у 1300-му році, Варшава збагатилася безліччю культурних пам’яток. Стара і Нова частини міста майже однаково багаті пам’ятниками історії. У Старому місті збереглася фортеця XIV–XV століть, житлові будинки XV–XVIII століть, готичний костел Св. Яна XIV століття. У Новому місті варто побачити готичний костел XV століття і Королівський шлях.

Тбілісі – грузинська столиця з півтора мільйонами гостинного місцевого населення і масою пам’яток, що накопичувалися з моменту заснування міста в V столітті. Найбільш символічні: храм Анчісхаті (споруда VI століття ), Сіонський собор (XII століття) та сучасна пам’ятка — Міст Злагоди, що побудован у 2010 році.

Кутаїсі — місто з майже 150-тисячним населенням у західній частині Грузії. Розкинувся на висоті 250-300 метрів, на березі Ріоні. У Кутаїсі знаходяться всесвітньо відомі пам’ятки культури: Гелатський монастир, що є під охороною ЮНЕСКО, і Собор Баграті, також охороняється цією організацією.

Відео — відпочинок у Кутаїсі

Детальніше про перевізника

МАУ – національний авіаперевізник, є лідером на світовому і вітчизняному авіаринках з 1992-го року. Оновлення повітряного флоту, вдосконалення сервісу та постійні нові цінові пропозиції для клієнтів – ось три основні кити, на яких тримається лідерство МАУ. Нагадаємо, нещодавно МАУ пропонувала «знижкові» квитки до Нью-Йорка і Амстердама, а зараз на черзі Варшава, Кутаїсі, Тбілісі.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr
Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші акції
Послуги Бізнес Візит: