Спецпропозиція МАУ: з Києва до Нью-Йорка за 14 075 гривень!

11.01.2017 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: із Києва
Ціна авіаквитка Вартість туру:
17630грн/люд
14075грн/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Авіаперевізник МАУ підготував суперпропозицію для охочих відвідати Нью-Йорк. Плануйте подорож у період з 3 лютого по 20-е квітня – і тоді квиток в обидва кінці коштуватиме трохи більше 14-ти тисяч гривень. Це ціна з усіма зборами (аєропорту та іншими). Виліт з Борисполя. Єдина умова для охочих скористатися прямим авіарейсом за вигідною вартістю – оплатити квиток до 20-го січня.

Вартість рейсів:

Напрямок
Ціна, від
Дати подорожі
Авіаквитки Київ — Нью-Йорк (в обидві сторони)
14075 грн
03/02/17 – 20/04/17
  Бронювати  

Детальніше про направлення

квитки в Нью-Йорк
Нью-Йорк вночі
вулиці Нью-Йорка

Отже, Нью-Йорк – мегаполіс-восьмімільйонник, готовий прийняти в гості громадян з усього світу, в тому числі з України. Нью-Йорк цікавий кожному, хто летить сюди вперше бував тут неодноразово. Місто красиве настільки, що можна просто гуляти по всесвітньо відомим вулицями, насолоджуючись індустріальним пейзажем. Або ж цілеспрямовано подивитися конкретні пам’ятки. Наприклад, величну Статую Свободи, шикарний Бродвей, неповторну П’яту Авеню або найбільший у світі та його околицях магазин іграшок. Варто пройтися біля Рокфеллер-центру, Бруклінського мосту, прогулятися по Хай-Лайн парку і Гарлемі. Любителів незвичайних відчуттів чекає кладовище Green-Wood – зрозуміло, як відвідувачів – і маса інших цікавих місць у Нью-Йорку.

Відео — захоплюючий Нью-Йорк (time-lapse)

Детальніше про перевізника

Перевізник МАУ працює з 1992-го року, стабільно лідируючи на авіаринку. Першим в СНД МАУ зважився експлуатувати Боїнги, що також допомогло швидко вибитися в лідери. МАУ і донині регулярно поповнює повітряний флот судами даного типу, в тому числі купуючи нові лайнери прямо з заводу. Також МАУ вдосконалює сервіси: он – і оффлайн. Для тих, хто постійно літає перевізник організував «Панорама клуб», завдяки чому витрачені гроші можна частково повернути, заробивши й витративши в наступному польоті вже не гроші, а милі. Головне, зробити це протягом трьох років – інакше милі згорять. До речі, замовляючи акційний переліт до Нью-Йорка, ви можете частково розрахуватися за послуги милями.

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
viber