Спецпропозиція від МАУ: в Бергамо з Чернівців!

09.03.2017 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: з Чернівців
Ціна авіаквитка Вартість туру:
4 548грн/люд
4 173грн/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Авіакомпанія МАУ відкриває новий регіональний маршрут: Чернівці-Бергамо. Ця регулярна авіалінія відкриється 28 квітня 2017-го року. Вечірні вильоти з Чернівців заплановані на п’ятницю і неділю о 22:55. Зворотні вильоти – на суботу та понеділок о 1:25. На вибір – два класи обслуговування: бізнес-клас і економічний клас. Авіакомпанія МАУ передбачає максимальний інтерес до польотів економічним класом і наполегливо рекомендує стежити за цінами на квитки. Перших пасажирів рейсу Чернівці-Бергамо чекають приємні сюрпризи!
№ рейсу
Напрямок
Дні
Виліт
Приліт
PS 338
Авіаквитки Чернівці – Бергамо (в одну сторону)
….5.7
22:55
00:25+1
  Бронювати  
PS 340
Авіаквитки Бергамо – Чернівці (в одну сторону)
1….6.
01:25
04:55
  Бронювати  

Детальніше про напрям

МАУ: в Бергамо з Чернівців
Авіаквитки з Чернівців в Бергамо
Акційні рейси Чернівці-Бергамо

Бергамо – місто в італійській Ломбардії. Звідси зручно добиратися до Венеції, Брешіа і Мілана. Більш того, аеропорт Бергамо Оріо-аль-Серіо (по-італійськи Bergamo-Orio al Serio) вважається третім аеропортом Мілана нарівні з Лината і Мальпенсе. Його активно використовують мандрівники, які бажають потрапити в Мілан. Уточнимо, що Мілан і Бергамо розділяють всього лише 45 кілометрів відмінних європейських доріг. З приводу самого Бергамо варто зауважити, що це місто з населенням близько 116 тисяч чоловік, розташоване як у відрогах Альп, так і в долині передгір’я. Частини міста з’єднані фунікулерним сполученням. Вважається, що Бергамо започаткований древніми кельтами ще до нашої ери. Музеї міста зберегли свідчення тієї епохи, а архітектура Бергамо наочно розповість про середньовічний період міста. Найбільш цікаві пам’ятки – замок на горі Року XIX століття, восьмигранний баптистерій XIV століття, ратуша XII століття.

Відео – огляд Бергамо (Bergamo 2016 | Discovering)

Детальніше про перевізника

МАУ – вітчизняний авіаційний перевізник, який працює на ринку з 1992-го року. 25 листопада 2016 року МАУ справила 24-й День народження і почала готуватися до чверть вікового ювілею. У низці повсякденно-святкових заходів – оновлення парку літаків, впровадження нових онлайн і оффлайн сервісів, вдосконалення системи нарахування бонусів і, звичайно ж, розробка нових авіанапрямків. МАУ вже пропонувала суперзнижки на авіарейси в Торонто, Нью-Йорк, Дубаї, Дюссельдорф і інші туристичні центри. А тепер МАУ рекомендує «тримати руку на пульсі» і стежити за ціновими пропозиціями на рейси з Чернівців в Бергамо. Повірте, вас чекає безліч вигідних пропозицій!

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
//
viber