Суперпропозиція від Turkish Airlines: до Стамбула – за 109 доларів!

06.06.2017 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: із Запоріжжя
Ціна авіаквитка Вартість туру:
3 800грн/люд
2 915грн/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Стартувала нова акція від Turkish Airlines. В цей раз мандрівникам пропонується злітати в Стамбул за 2 915 гривень в один кінець або за 4 230 гривень в обидві сторони. Вказана акційна вартість включає багаж і всі чинні аеропортові збори. Скористатися такою привабливою пропозицією можна, якщо встигнете купити квитки до 25 червня. При цьому вибирати дату польоту можна аж до 30 вересня 2017 року.

Вартість рейсів:

Напрямок
Ціна, від
Авіаквитки Запоріжжя – Стамбул (в одну сторону)
2 915 грн
  Бронювати  
Авіаквитки Запоріжжя – Стамбул – Запоріжжя (в обидві сторони)
4 230 грн
  Бронювати  

Детальніше про напрямок

Блакитна мечеть
Блакитна мечеть у Стамбулі
Стамбул переліт по акції

Стамбул — мегаполіс, в якому проживає майже 15 мільйонів чоловік. Розташований на стику Європи й Азії, тому здавна розвивається як транспортний вузол і торговий центр. З моменту виникнення в 667 році до н.е. поселення зазнало вплив безлічі культур, що відбилося в архітектурі і пам’ятках.

Район Султанахмет знаходиться під охороною організації ЮНЕСКО. Погляду захоплених туристів постає: красивий Собор Св. Софії, велична Блакитна мечеть і оригінальний Палац Топкапи.

В районі Беязит розташовані мечеть і вежа, які дали назву цій місцевості, а також Гранд Базар і центральний корпус стамбульського університету.

Давній район Фатіх повністю повторює кордон Константинополя, побачите добре збережені залишки будівель тих років.

Відео — огляд Стамбула, Туреччина

Детальніше про перевізника

«Турецькі авіалінії» засновано в 1933-му році. Базовий аеропорт — Ататюрка м.Стамбул. Обладнані також хаби в аеропортах Есенбога, Сабіхи Гекчен і в місті Анкара. «Турецькі авіалінії» на сьогоднішній день мають авіамаршрути на всі земні континенти, пов’язуючи між собою близько 300 міст світу.

Для пасажирів, які постійно подорожують працює бонус-програма Miles&Smiles. «Турецькі авіалінії» — співвласники трьох авіакомпаній: SunExpress, лоу-костера AnadoluJet і North Cyprus Airlines.

Перевізник постійно проводить акції для пасажирів. Раніше авіакомпанія вже пропонувала вигідні ціни на переліт з Києва, Львова, Херсона, Одеси. Тепер пропонується акційний виліт із Запоріжжя за 2915 грн.

Нагадаємо, скористатися пропозицією можна до 25 червня.

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші акції
Послуги Бізнес Візит: