Тур вихідного дня в Краків (Польща)

07.03.2017 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: із Києва
Ціна авіаквитка Вартість туру:
135€/люд
75€/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Тур вихідного дня – чудове рішення отримати заряд емоцій і вивчити світ. Придбайте тур всього за 75 євро з людини і відправляйтеся в поїздку з 24 по 27 березня. В цю вартість входить переїзд автобусом зі Львова, сніданки та проживання в готелі. Страховка і віза оформляються за додаткову плату.

Фотографії визначних місць

Тур вихідного дня в Краків (Польща), ряди Сукенніце
Вихідні у Кракові (Польща),
На вихідні в Краків (Польща)

Детальніше про тур

У перший день туристів зустрічають у Львові, а в 23:00 виїзд автобусом до Польщі.

Другий день – прибуття в Краків. Програмою передбачена екскурсія «Королівський шлях». Ви побачите торгові ряди Сукенніце, Ягеллонський університет, середньовічну Ринкову площу. Відвідаєте три святих місця: готичний собор Святої Діви Марії, собор Святих Петра і Павла і монастир францисканців. Побуваєте на Вавельському пагорбі з його Королівським Замком, Кафедральним собором і печерою Вавельського Смока.

Далі за розкладом – вільний час. Рекомендуємо придбати екскурсію у Соляні копальні Велички (12 євро + 20 євро за вхідний квиток). Ви побуваєте в підземних лабіринтах з соляними озерами і незвичайною підземною каплицею.

Увечері поселення в готель та ночівля.

Третій день – сніданок, виселення з готелю, вільний час. Пропонуємо придбати додаткові екскурсії.

Поїздка в Закопане (25 євро), дає можливість познайомитися з дивовижною культурою гуралів, побачити унікальну дерев’яну архітектуру і відвідати відомий Татранський парк.

Екскурсія по Казімежу (15 євро). Ви побуваєте в стародавньому єврейському кварталі, де побачите численні синагоги і антикварні крамнички.

Королівські палати (15 євро). Тут панує справжня розкіш – різьблені стелі, стіни прикрашені золотом і унікальні меблі епохи Ренесансу.

Екскурсія в підземний музей Кракова (15 євро). Це одне з найбільш незвичайних місць Польщі, де ви дізнаєтеся справжню історію Кракова. Побачите середньовічні дороги і стародавні споруди, які збереглися до нашого часу.

Нічний переїзд в Україну. Прибуття у Львів до 9 ранку.

Відео – Визначні місця Кракова

Визначні місця, які ви відвідаєте

Королівський замок – це резиденція польських королів. Його архітектура і внутрішнє оздоблення – є неймовірною цінністю. Замок зможе розповісти про пишне життя королівського роду. Також на Вавельському пагорбі можна оглянути каплицю і собор святих Станіслава і Вацлава.

Унікальним місцем вважається Ринкова площа. Саме на ній знаходяться середньовічні будівлі, готичний собор і красиві торгові ряди Сукенніце.

Краків на мапі

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
//
viber