Тур вихідного дня в Європу: День Закоханих в Польщі

29.01.2018 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: зі Львова
Ціна авіаквитка Вартість туру:
289€/люд
100€/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Три щасливих дні або День святого Валентина у Польщі! Запрошуємо поїхати до Польщі і незвично відзначити День всіх закоханих. Подорож з 14 по 17 лютого обійдеться в 100 євро за людину з урахуванням проїзду автобусом єврокласу (клімат-контроль, аудіо, відео) зі Львова, проживання по маршруту в 3*/4* готелях з сніданками, екскурсії по програмі. Включена екскурсія «Королівський Шлях» в Кракові. Самостійно оплачуються візи і консульські збори для тих, хто не оформив біометричний закордонний паспорт.

Фотографії пам’яток

Краків
Вавельський замок
Вроцлав

Детальніше про тур

Починається подорож у Львові, де кожного зустрічає співробітник і проводжає до автобуса. О 8:30 автобус від’їжджає до Кракова, де по прибутті всіх чекає екскурсія «Королівського шляху». Далі – вільний час або додаткова екскурсія по Казимежи (15євро). Увечері – заселення в готель.

Другий день – на вибір ще трохи вільного часу, виїзд в Закопане (25 євро) подорож у Вроцлав (35 євро). В місті «каналів і мостів» – так називають не тільки Венецію – ви помилуєтесь мальовничими краєвидами, які створила природа. 12 островів, омиваних течією Одри, створюють неповторний рельєф і місто зверху виглядає ніби квітка. Звідси друга назва Вроцлава – «Квітка Європи».

У Закопане пропонується познайомитися із зразками дерев’яної архітектури. А туристи що залишилися в Кракові можуть взяти коротку, але пізнавальну екскурсію «Підземний музей Кракова» (15 євро).

Третій день – виселення з готелю і на вибір екскурсія в «Соляні копальні Велічка» (15євро+квитки на вхід) або відвідання Королівських Палат (15євро/12 євро).

О 13 годині – від’їзд до Львова, прибуття – до 22 години.

Відео — Романтика Кракова

Пам’ятки, які ви відвідуєте:

Краків – прохід через знаменитий «Королівський шлях», відвідування «Підземного музею» із залишками доріг, комунікацій та архітектурних елементів минулих століть, і екскурсія в «Королівські Палати» Вавельського замку, де колись жили члени королівських династій.

Окремо пропонується екскурсія в давній район Кракова – єврейський квартал Казімєж. Там ви побачите Стару синагогу, Нову синагогу, синагогу Рему і кладовище Рему та інші культові заклади. А також ритуальну лазню 1567 року споруди і Будинок Ландау XVIII століття будівлі.

Вроцлав – місто каналів та мостів», «Квітка Європи», «Перлина міст». Ви відвідаєте острів Тумський, він же – найстаріший район Вроцлава із зразками давньої архітектури, красивою Ратушею, Собором Св. Іоанна, Костелом Діви Марії та іншими пам’ятками.

Соляні копальні Велічка – це підземні лабіринти загальною довжиною понад 300 кілометрів, підземні соляні озера, підземна каплиця Святої Кінги (глибина 101 метр) і унікальна чи не єдина в світі шахта, що функціонувала від середньовіччя до сучасності.

День закоханих триватиме три дні – щасливих дні вашого життя! Вирушайте в автобусний тур ловіть кожен момент!

Місце відправлення і прибуття (Львів) на мапі

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
//
viber