Чартерні рейси

Що таке чартерні перельоти?

Чартерні рейси для бізнесу Київ

Для підприємств: замовити чартер у відділі корпоративного обслуговування через форму.

Чартерними називають ті рейси, котрі не внесено до основного розкладу вильотів. Це, так звані, разові нерегулярні рейси, кількість яких починає зростати пропорційно збільшенню кількості пасажирів.

Як правило, подібне відбувається під час «високого» сезону. Не залежать від сезону лише бізнес чартери, які замовляють компанії для перельотів керівництва або делегації.

Організатором чартерного рейсу може виступати туристична компанія, у якої укладено договір з певною авіакомпанією. Туристична фірма «піднімає» чартер частіше за все з декількома компаніями, а не поодинці.

Базліч пасажирів віддає перевагу саме чартерним рейсам, тому що ціна на авіаквитки на них, як правило, у два-три рази нижче, ніж на стандартні регулярні польоти в тому ж напрямку. Бувають ситуації, коли на певні курорти навіть немає регулярних рейсів, тому дістатися до них можна тільки чартерним.

Чартери для туристів

Як правило, завдання купити квитки на чартерні рейси є невід’ємною частиною стандартного туристичного пакета. Іноді трапляються випадки, коли літак, що вилітає таким рейсом, не повністю укомплектовано. У такій ситуації можна придбати решту авіаквитків і без наявності туристичної путівки. Слід звернути увагу, що такі посадочні квитки поверненню не підлягають, а їх вартість не відшкодовується у разі скасування туру.

Частіше за все, для організації таких вильотів обирають певні марки літаків: Boeing, Аеробус, Іл-86, Ту-154. Якщо ж необхідно вилетіти за західноєвропейським маршрутом, використовується Ту-154М або вище. Тип літака визначається безпосередньо за добу або за дві до самого вильоту. Якщо завантаження рейсу оптимальне, то використовується один борт, у разі ж неповного завантаження, прийнято використовувати Ту-154 чи подібні моделі.

Зазвичай, організацією та перевезенням чартерних рейсів займаються регулярні авіакомпанії на стандартних машинах. Виліт відбувається в так званих «вікнах», тобто в проміжках між регулярними перельотами. Як правило, літаки літають в одному напрямку і відразу ж вилітають назад, тобто привозять нових туристів і забирають «старих».

В чартері існує поняття «відстійних» рейсів. Це звичайні чартери, лише з тією різницею, що літак знаходиться в будівлі аеропорту і чекає туристів протягом усього періоду їх відпочинку. Такі вильоти, зачасту, організовуються тільки в святкові дні і передбачені лише для учасників коротких турів.

Найважливіше, що повинні знати пасажири: чартерні рейси виконуються на тому ж рівні, що і регулярні. Звичайно ж, виникають ситуації, коли їх можуть несподівано скасувати, але таке трапляється вкрай рідко.

Розклад таких вильотів можна знайти на онлайн табло в аеропорті. На ньому клієнт може ознайомитися не тільки з інформацією щодо рейсу, але і вивчити всі нюанси, щоб остаточно прийняти рішення щодо купівлі квитка.

Великі авіакомпанії співпрацюють з багатьма перевізниками, тому пасажири можуть обрати оптимальний для них час вильоту і цінові категорії квитків. Це має вагоме значення для сезонних рейсів, коли туристи починають цінувати економію грошових коштів під час перельоту, оскільки різницю можна витратити на комфортний відпочинок, а не на вартість авіаквитка.

Розрахунок за авіаквитки на чартерні рейси може здійснюватися безготівково, готівкою та в будь-який інший зручний спосіб, отже їхати до офісу авіакомпанії зовсім необов’язково. Електронний квиток можна потім роздрукувати самостійно і пред’явити його в аеропорту безпосередньо перед вильотом.

Всі авіакомпанії регулярно оновлюють розклад вильоту таких рейсів, що залежить від підвищення попиту на ті чи інші зарубіжні країни: Грецію, Туреччину, Єгипет, Таїланд, Хорватію, Чорногорію, Арабські Емірати, Індію, а також країни СНД і курорти всередині України.

Чартери для бізнесу

Окрім туристів, що прямують на відпочинок за допомогою нерегулярних перевезень, ними так само користуються бізнесмени або великі компанії. Ви можете замовити бізнес джет для комфортної поїздки по справах. В цьому випадку наші менеджери будуть шукати вільний борт під необхідні параметри і прораховувати вартість перельоту та можливість обслуговування в потрібних аеропортах.

В таку подорож Ви можете вирушити один або з компанією. До Ваших послуг будуть бізнес зали аеропортів і ВІП обслуговування. Екіпаж літака працюватиме виключно для Вас.

Часто відбуваються заходи, збори або корпоративи в таких місцинах, куди не літають регулярні рейси, або вже немає місць, або незручний розклад рейсів. Тоді Вам в нагоді стане можливість замовити чартерний переліт для компанії.

Можна поїхати кататися на лижах у Карпати або Грузію з колегами. А для тих, хто віддає перевагу пляжним «корпоративам», відкриті теплі країни. Ваша компанія може обрати переліт в країну без віз або завчасно оформити візи в країну прильоту.

Чартерні перельоти для бізнесу дуже зручні і враховують всі Ваші потреби.

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber