Довідкова інформація

Довідкова інформація, про авіакомпанії, рейси, розклад літаків

Авіа довідка — один з найбільш важливих розділів нашого сайту.

Все, що вам необхідно знати про перельоти, розклад рейсів з різних аеропортів та міст, чартерні рейси та онлайн-табло аеропортів. Всю актуальну інформацію ви знайдете в цьому розділі.

Вам буде зручно проглядати популярні напрямки, тому що ми відсортували їх по аеропортах та містах вильоту регулярних рейсів.

Всі авіакомпанії на одному сайті — це дуже зручно для будь-якого пасажира. Заходьте в розділ авіакомпаній, де зібрана інформація про перевізників України та світу. Так само в цьому розділі є дані про компанії Лоу-Кост рейсів. Не потрібно витрачати час на пошук їх в інтернеті, дивіться тут.

Якщо ви не знайшли відповідь на питання, котре вас цікавить, просто напишіть нам або зателефонуйте і повідомте про це. Наші фахівці підготують якісну відповідь і проінформують вас у найкоротші терміни.

Телефонуйте зараз: тел. +38 (044) 303 91 62.

Форма онлайн бронювання авіаквитків

Крім онлайн бронювання авіаквитків на нашому сайті, у вас є можливість замовити візи до 44 країн, оформити другий закордонний паспорт, залізничні квитки онлайн, замовити тур, бронювати готель орендувати автомобіль за кордоном.

Інші послуги Бізнес Візит:
10.12.2018
У Бангкоку тепер можна прогулятися небом

Унікальна оглядова споруда відкрилася на даху хмарочоса Mahanakhon. Дивитися звідти можна на панораму і на прозору підлогу під ногами. Зі скляної оглядової платформи вид на красу, що відкривається в буквальному сенсі з…

Читати далі
03.12.2018
Що чекає пасажирів «Укрзалізниці»?

В останні дні головне залізничне відомство країни оголосило про цілу низку нововведень. Про внесення змін до назви, тепер це не просто держпідприємство, а акціонерне товариство, 100% акцій належать…

Читати далі
30.11.2018
Залізничне сполучення Мукачево – Будапешт – Мукачево готове!

Перший склад вже випробував у тестовому режимі нову європейську колію Мукачево — Будапешт — Мукачево. Рухомий склад європейського типу, як і планувалося спочатку, надала Угорщина. Нагадаємо, ідея прямого…

Читати далі