Довідкова інформація

Довідкова інформація, про авіакомпанії, рейси, розклад літаків

Авіа довідка — один з найбільш важливих розділів нашого сайту.

Все, що вам необхідно знати про перельоти, розклад рейсів з різних аеропортів та міст, чартерні рейси та онлайн-табло аеропортів. Всю актуальну інформацію ви знайдете в цьому розділі.

Вам буде зручно проглядати популярні напрямки, тому що ми відсортували їх по аеропортах та містах вильоту регулярних рейсів.

Всі авіакомпанії на одному сайті — це дуже зручно для будь-якого пасажира. Заходьте в розділ авіакомпаній, де зібрана інформація про перевізників України та світу. Так само в цьому розділі є дані про компанії Лоу-Кост рейсів. Не потрібно витрачати час на пошук їх в інтернеті, дивіться тут.

Якщо ви не знайшли відповідь на питання, котре вас цікавить, просто напишіть нам або зателефонуйте і повідомте про це. Наші фахівці підготують якісну відповідь і проінформують вас у найкоротші терміни.

Телефонуйте зараз: тел. +38 (044) 303 91 62.

Форма онлайн бронювання авіаквитків

Крім онлайн бронювання авіаквитків на нашому сайті, у вас є можливість замовити візи до 44 країн, оформити другий закордонний паспорт, залізничні квитки онлайн, замовити тур, бронювати готель орендувати автомобіль за кордоном.

Інші послуги Бізнес Візит:
11.02.2019
На курорти України можна буде дістатися вертольотом

Ідея розвитку внутрішнього туризму за допомогою організації вертолітного повідомлення знайшла своїх виконавців. За реалізацію проекту беруться корпорації Транс Ворлд Сервіс/Trans World Service і Ексім/EXIM спільно з…

Читати далі
04.02.2019
Памуккале запрошує туристів на нічні прогулянки

Нову і по-своєму унікальну екскурсію готові запропонувати туристам, що приїдуть на відпочинок в Туреччину вже в травні нового 2019 року. До звичного розкладу екскурсій додасться ще одна – нічна поїздка на…

Читати далі
28.01.2019
В Арабських Еміратах штрафуватимуть за недоїдену їжу

В Арабських Еміратах будете платити штраф, якщо щось недоїли. Правда, не скрізь, а лише в ресторані Gulou Hotpot і тільки в рамках однієї акції для любителів «халяви». Суть у наступному: замовивши за 49 дирхам перше гаряче…

Читати далі