Довідкова інформація

Довідкова інформація, про авіакомпанії, рейси, розклад літаків

Авіа довідка — один з найбільш важливих розділів нашого сайту.

Все, що вам необхідно знати про перельоти, розклад рейсів з різних аеропортів та міст, чартерні рейси та онлайн-табло аеропортів. Всю актуальну інформацію ви знайдете в цьому розділі.

Вам буде зручно проглядати популярні напрямки, тому що ми відсортували їх по аеропортах та містах вильоту регулярних рейсів.

Всі авіакомпанії на одному сайті — це дуже зручно для будь-якого пасажира. Заходьте в розділ авіакомпаній, де зібрана інформація про перевізників України та світу. Так само в цьому розділі є дані про компанії Лоу-Кост рейсів. Не потрібно витрачати час на пошук їх в інтернеті, дивіться тут.

Якщо ви не знайшли відповідь на питання, котре вас цікавить, просто напишіть нам або зателефонуйте і повідомте про це. Наші фахівці підготують якісну відповідь і проінформують вас у найкоротші терміни.

Телефонуйте зараз: тел. +38 (044) 303 91 62.

Форма онлайн бронювання авіаквитків

Крім онлайн бронювання авіаквитків на нашому сайті, у вас є можливість замовити візи до 44 країн, оформити другий закордонний паспорт, залізничні квитки онлайн, замовити тур, бронювати готель орендувати автомобіль за кордоном.

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
viber