Довідкова інформація

Довідкова інформація, про авіакомпанії, рейси, розклад літаків

Авіа довідка — один з найбільш важливих розділів нашого сайту.

Все, що вам необхідно знати про перельоти, розклад рейсів з різних аеропортів та міст, чартерні рейси та онлайн-табло аеропортів. Всю актуальну інформацію ви знайдете в цьому розділі.

Вам буде зручно проглядати популярні напрямки, тому що ми відсортували їх по аеропортах та містах вильоту регулярних рейсів.

Всі авіакомпанії на одному сайті — це дуже зручно для будь-якого пасажира. Заходьте в розділ авіакомпаній, де зібрана інформація про перевізників України та світу. Так само в цьому розділі є дані про компанії Лоу-Кост рейсів. Не потрібно витрачати час на пошук їх в інтернеті, дивіться тут.

Якщо ви не знайшли відповідь на питання, котре вас цікавить, просто напишіть нам або зателефонуйте і повідомте про це. Наші фахівці підготують якісну відповідь і проінформують вас у найкоротші терміни.

Телефонуйте зараз: тел. +38 (044) 303 91 62.

Форма онлайн бронювання авіаквитків

Крім онлайн бронювання авіаквитків на нашому сайті, у вас є можливість замовити візи до 44 країн, оформити другий закордонний паспорт, залізничні квитки онлайн, замовити тур, бронювати готель орендувати автомобіль за кордоном.

Інші послуги Бізнес Візит:
22.10.2018
В Мілані можна пообідати безкоштовно

Саме час завести перед поїздкою в Мілан акаунт в Інстаграмі, тоді ви зможете безкоштовно пообідати в ресторані під назвою, що інтригує «This is not a sushi bar». Так, господарі — брати Пітарелло — вирішили розрекламувати новий…

Читати далі
16.10.2018
З «Бен-Гуріона» до Єрусалиму добиратися тепер набагато швидше

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через…

Читати далі
08.10.2018
Європейців запрошують подивитися на Місяць

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою…

Читати далі