Довідкова інформація

Довідкова інформація, про авіакомпанії, рейси, розклад літаків

Авіа довідка — один з найбільш важливих розділів нашого сайту.

Все, що вам необхідно знати про перельоти, розклад рейсів з різних аеропортів та міст, чартерні рейси та онлайн-табло аеропортів. Всю актуальну інформацію ви знайдете в цьому розділі.

Вам буде зручно проглядати популярні напрямки, тому що ми відсортували їх по аеропортах та містах вильоту регулярних рейсів.

Всі авіакомпанії на одному сайті — це дуже зручно для будь-якого пасажира. Заходьте в розділ авіакомпаній, де зібрана інформація про перевізників України та світу. Так само в цьому розділі є дані про компанії Лоу-Кост рейсів. Не потрібно витрачати час на пошук їх в інтернеті, дивіться тут.

Якщо ви не знайшли відповідь на питання, котре вас цікавить, просто напишіть нам або зателефонуйте і повідомте про це. Наші фахівці підготують якісну відповідь і проінформують вас у найкоротші терміни.

Телефонуйте зараз: тел. +38 (044) 303 91 62.

Форма онлайн бронювання авіаквитків

Крім онлайн бронювання авіаквитків на нашому сайті, у вас є можливість замовити візи до 44 країн, оформити другий закордонний паспорт, залізничні квитки онлайн, замовити тур, бронювати готель орендувати автомобіль за кордоном.

Інші послуги Бізнес Візит:
22.04.2019
МАУ вводить нові тарифи для економкласу

МАУ презентувала зміни у формуванні тарифів економкласу. Відтепер економтариф включає три підтарифи, і пасажири, що летять економкласом, можуть вибрати одну з трьох категорій квитків. Нововведення стосуються всіх…

Читати далі
08.04.2019
Анталья запрошує в спеціальний готель для веганів

Курортна Анталія відкриває новий готельний комплекс — цього разу для веганів. Затишний і симпатичний Vegan Lodge/Веган Лодж розташований недалеко від Олімпоса — античного поселення, що біля Анталії. У розпорядженні…

Читати далі
01.04.2019
Укрзалізниця готується до Великодня і травневих свят

Головне залізничне відомство України за традицією призначає додаткові поїзди напередодні свят. Вже відомо, які зміни внесені в розклад на свята. Додаткові поїзди з'являться в розкладі в період з 26 квітня по 5…

Читати далі