Онлайн реєстрація на рейс

Реєстрація на рейси провідних авіакомпаній online
Зручно! Онлайн реєстрація на рейси провідних авіакомпаній:


Всі великі авіакомпанії не перший рік пропонують пасажирам таку послугу, як онлайн реєстрація на рейси. Це досить зручно не тільки для пасажирів, а й для працівників аеропортів.

Для того щоб зареєструватися, необхідно лише мати доступ до інтернету, а також принтер, щоб можна було потім роздрукувати посадковий талон.

Якщо ж у пасажира немає можливості роздрукувати цей талон, йому необхідно звернутися до стійки реєстрації свого рейсу позачергово.

Багато аеропортів надають можливість роздруківки посадкового талону в сервісних центрах, розташованих на їх території. Як правило, ця послуга платна.

Завдяки інтернет реєстрації кожен може максимум за 72, мінімум за 4 години (час проведення процедури залежить від конкретної авіакомпанії і кінцевої точки, куди летить пасажир) до вильоту літака пройти реєстрацію, перебуваючи при цьому навіть в офісі або вдома, та забронювати місце в салоні.

Маса переваг!

Основні переваги даної послуги:

  1. реєстрація в інтернеті може проводитися навіть з іншої країни;
  2. можливість вибору зручного місця в салоні самостійно. Якщо пасажир не вибрав місце для посадки самостійно, як правило, йому присвоюється вільний, починаючи з третього ряду;
  3. роздруківка посадкового талону проводиться самостійно, завдяки чому не потрібно буде стояти в черзі на стійці реєстрації.

Онлайн реєстрація на авіарейс найкраще підходить тим пасажирам, які подорожують без дітей віком до 12 років і без тварин. Якщо пасажир придбав електронний квиток, такий вид реєстрації йому також буде зручнішим.

Потрібно враховувати, що ручна поклажа не вимагає реєстрації, але тут також є ряд умов. Так, розміри і вага поклажі не повинні відрізнятися від норм, задекларованих в умовах транспортування пасажирів конкретної авіакомпанії. В іншому випадку, стягується оплата за наднормативний багаж. Кожному слід заздалегідь ознайомитися з правилами реєстрації багажу і кінцевим терміном реєстрації, які встановлені в тому аеропорту, з якого здійснюється виліт.

Кому можна реєструватися тільки на стійці

Слід знати, що послугами онлайн реєстрації не можуть скористатися:

  • люди з обмеженими можливостями (до них відносять пасажирів з порушеннями слуху, зору, на ношах або в інвалідних візках, а також люди на милицях);
  • діти, які летять без супроводу дорослих;
  • пасажири, які використовують додаткові послуги (зокрема, перевезення тварин в салоні).

Слід звернути увагу, що приїхати до аеропорту необхідно не пізніше, ніж за 45 хвилин до вильоту, щоб пройти огляд перед польотом, а також здійснити посадку в літак. Для цього потрібно з собою мати документ, який засвідчує особу пасажира, і посадковий талон. Реєстрація на рейс починається за дві години до його вильоту за розкладом.

У випадку, коли пасажир подорожує в групі, яка складає 9 і більше осіб, треба звернутися до стійки реєстрації.

Перш ніж проходити онлайн реєстрацію, необхідно зайти на сайт авіакомпанії та ознайомитися з тими рекомендаціями, які вона дає щодо цього процесу. Так, іноді рекомендують використовувати певний браузер для проведення процедури. Майже всі популярні авіакомпанії надають можливість реєструватися онлайн, іноді не на всі перельоти, краще перевірити прямо на сайтах, наприклад: МАУ, Люфтганза, Аерофлот, Транс Аеро, Туркіш Ейрлайнз та інші.

Бувають ситуації, коли пасажир пройшов реєстрацію, а йому знадобилося поміняти квиток або здати його. Для цього потрібно зв’язатися з представниками авіакомпанії по телефону чи особисто, або відвідати офіс агентства.

Багато компаній пропонують пасажирам пройти безкоштовну реєстрацію через інтернет безпосередньо в будівлі аеропорту, звідки буде проводитися виліт.

Інші послуги Бізнес Візит:
19.02.2019
Грузія пустить українців за ID-паспортами

Українці, які встигли отримати нові внутрішні паспорти, що виконані в форматі ID-картки, отримують додатковий туристичний бонус. З 1 березня 2019 року вони можуть їздити до Грузії без закордонного паспорта, а просто…

Читати далі
11.02.2019
На курорти України можна буде дістатися вертольотом

Ідея розвитку внутрішнього туризму за допомогою організації вертолітного повідомлення знайшла своїх виконавців. За реалізацію проекту беруться корпорації Транс Ворлд Сервіс/Trans World Service і Ексім/EXIM спільно з…

Читати далі
04.02.2019
Памуккале запрошує туристів на нічні прогулянки

Нову і по-своєму унікальну екскурсію готові запропонувати туристам, що приїдуть на відпочинок в Туреччину вже в травні нового 2019 року. До звичного розкладу екскурсій додасться ще одна – нічна поїздка на…

Читати далі