Онлайн табло аеропортів

Аеропорти України

Аеропорт
Бориспіль, Київ
Аеропорт
Жуляни, Київ
Аеропорт
Харків
Аеропорт
Дніпропетровськ
Аеропорт
Одеса
Аеропорт
Запоріжжя
Аеропорт
Львів
Аеропорт
Івано-Франківськ
Аеропорт
Херсон
Аеропорт
Вінниця
Аеропорт
Чернівці
Аеропорт
Ужгород

Трохи історії

Онлайн табло аеропортів, на якому відображаються прильоти та відправлення рейсів, є невід’ємною частиною пасажирського термінала, наприклад, аеропорт Бориспіль, Жуляни, Домодєдово, Шереметьєво, Внуково, Донецьк, Одеса та багато інших. На сьогоднішній день цю послугу удосконалено: якщо раніше це була щитова панель, то зараз трансляція проводиться за допомогою телевізійних екранів, а також в мережі інтернет.

Цей сервіс є дуже зручним, особливо для тих, кому потрібно когось зустріти або провести. Оновлення інформації проходить у режимі реального часу. Тут також можна отримати відомості про те, як дістатися до того чи іншого найближчого аеропорту.

Спасибі інтернету — табло вильотів і прильотів онлайн!

Завдяки онлайн табло можна отримати необхідну інформацію про виліт або прибуття літака дуже швидко. Крім цього, даною послугою можна скористатися і через інтернет. Тому пасажири, які знаходяться за межами аеропорту або навіть країни, можуть отримати вільний доступ до розкладу та організації вильотів.

На сьогодні всі авіакомпанії й турагентства, у яких є інтернет сайти, відзначають, що саме сторінка з відображенням онлайн табло є найбільш відвідуваною.

Оскільки на онлайн табло відображається тільки актуальна інформація, саме воно є найбільш достовірним джерелом щодо отримання даних про вильоти та прильоти літаків. Однак далеко не всі вітчизняні та закордонні авіакомпанії й аеропорти створили на своїх сайтах таку сторінку, де міститься ця інформація.

Крім спеціалізованих сайтів, з даними по вильоту і прильоту можна ознайомитися на такому сервісі, як «Яндекс. Розклад». Однак слід зауважити, що інформація тут подається з невеликою похибкою, і дещо відрізняється від даних на інтернет сайті аеропорту. Однак особливістю цього сервісу є те, що тут складно отримати інформацію по конкретному аеропорту, тому що його дуже важко відшукати в загальному переліку.

Також на онлайн табло спеціалізованих сайтів аеропортів і авіакомпаній можна знайти інформацію і на наступну добу, а не лише на поточні вильоти. Багато великих аеропортів надають таку послугу, як sms-оповіщення або повідомлення електроною поштою, яке пасажир отримує в тому випадку, якщо оформляє запит щодо конкретного рейсу. Тут також можна оформити підписку на кілька рейсів, якщо виникає така необхідність. Ця послуга надається безкоштовно.

Онлайн табло сучасних аеропортів

Більшість великих аеропортів України та Росії: Київ Бориспіль, Донецьк, Одеса, Харків, Жуляни, Шереметьєво, Домодєдово, Внуково, Толмачево і т. д. оснащені онлайн табло. Так, Домодєдово, який вважається одним з найбільших у світі, пропонує величезну мережу рейсів, що прямують на територію Росії, Азії, Африки, Америки та Європи. На табло можна ознайомитися з інформацією не лише на поточні, але і на минулі рейси, а також на рейси, заплановані наступної доби.

Що стосується аеропорту Шереметьєво, який є базовим аеропортом, обраним національним перевізником «Аерофлот», тут на табло вказується розклад рейсів на кілька днів попереду, а також сезонний графік вильотів.

Будьте уважні

Зверніть увагу, що рейси в певні країни можуть здійснюватися з зупинками, пересадками, тобто по автобусному типу. У цьому випадку на табло може не відображатися кінцевий пункт призначення або початковий пункт відправлення, а фіксуватися лише перша зупинка або останнє відправлення літака.

Як правило, саме табло розділене на кілька стовпчиків. У першому з них можна знайти номер рейсу, в наступних — пункт прибуття і час відправлення. Насамперед, слід звернути увагу саме на номер рейсу, тому що пункт прибуття може бути один, а рейсів до нього — кілька. На табло також є графа «Реєстрація»: вона може світитися чи ні. Якщо світиться, значить, реєстрація на рейс вже почалася. Тому слід бути дуже уважним і вміти орієнтуватися по даним на онлайн табло. Звертайте увагу на час реєстрації, посадки й термінал вильоту або прибуття рейсу.

Інші послуги Бізнес Візит:
19.08.2019
Прилетіли в аеропорт Дубаї? Отримайте безкоштовну «сімку»

Кожен турист, який прилетів в ОАЕ, тепер може отримати безкоштовну SIM-карту. Послуга доступна тільки повнолітнім мандрівникам прямо в дубайському аеропорту. Звертатися необхыдно на стійку імміграції. Ініціатива…

Читати далі
12.08.2019
У Норвегії створять готель всередині скелі!

Незвичайний готель планують відкрити в Норвегії. Дахом його стане вершина скелі, а роль стін і міжповерхових перекриттів виконає скельна порода. Вхід обладнають нагорі, там же буде оглядовий майданчик. Всього…

Читати далі
05.08.2019
МАУ змінили умови тарифів бізнес-класу

Відтепер всі, хто летить бізнес-класом, можуть самі вибрати, на яких умовах візьмуть квиток на рейс МАУ. Фактично це тепер два тарифи з дещо відмінними умовами. Бізнес-тарифи МАУ: Business Saver – підвищена норма багажу,…

Читати далі