Аеропортові такси та збори

З чого складається вартість авіаквитка? Чому така ціна?

Такий квиток можна придбати як в касах, так і в будь-яких спеціалізованих місцях для їх продажу. Кожен шукає для себе більш вигідну і доступну ціну.

Квиток може мати вартість значно нижче, ніж в інших представників, але тоді в ньому вказується, що туди не включено аеропортові такси й збори. Коли ж у ціну квитка включаються всі податки та збори, то вона виявляється значно вище тієї ціни, яку спочатку знайшов клієнт.

В реальності ціни на квитки практично однакові у всіх представників аеропорту. Вони можуть лише трохи відрізнятися одна від одної. Просто деякі представники заманюють клієнтів дешевою ціною і не вказують всі майбутні податки й збори.

Отже, тариф — це встановлена оплата наданої послуги авіаперевізника, яку заведено вважати прибутком авіаперевізника.

Такса являє собою витрати авіакомпанії. До таких витрат входить наступне:

  • оплата за передчасне бронювання квитка;
  • оплата за компенсацію палива;
  • оплата за сам бланк авіаквитка;
  • оплата персоналу, який обслуговує своїх клієнтів в аеропорту.

Тобто людині, яка часто літає, слід пам’ятати, що вартість авіаквитка складається з тарифу, такси й зборів. Всі вони залежать безпосередньо від самого маршруту, а не від представника авіакомпанії, у якого купується квиток на літак.

Сума податків і зборів змінюється в аеропорту відповідно до спрямованості польоту пасажира. Якщо пасажир бронює квиток за допомогою мережі інтернет, то там він зможе побачити всі збори, які стягуються з нього при польоті. Бувають такі ситуації, коли аеропорт може здійснити додатковий збір, який, наприклад, буде застосовуватися тільки до пасажирів, що вилітають.

Крім цього, всі такси та збори аеропорту публікуються в тій валюті країни, де здійснюється виліт. Через різницю курсів ціна квитка також може змінюватись (в розумних межах).

Взята окремо такса (збір) покриває витрати всіх структур, які надають широкий спектр послуг для обслуговування пасажирів авіакомпанії. До таких структур можна віднести митницю, міграційний контроль, медичне обслуговування, різного роду збори на розвиток аеропорту, на його модернізацію.

Всі збори перевізників збирають авіа фірми, а сума потім розподіляється між усіма операторами світових аеропортів.

Кожному пасажиру слід запам’ятати список зборів, які він повинен буде сплатити при вильоті (і враховувати те, що в кожному аеропорту вони можуть дещо видозмінюватися). Отже, до них відносяться:

  • збори за здійснення міжнародного перевезення;
  • збір за користування терміналом аеропорту відправлення та прибуття;
  • збір на безпеку.
Інші послуги Бізнес Візит:
19.02.2019
Грузія пустить українців за ID-паспортами

Українці, які встигли отримати нові внутрішні паспорти, що виконані в форматі ID-картки, отримують додатковий туристичний бонус. З 1 березня 2019 року вони можуть їздити до Грузії без закордонного паспорта, а просто…

Читати далі
11.02.2019
На курорти України можна буде дістатися вертольотом

Ідея розвитку внутрішнього туризму за допомогою організації вертолітного повідомлення знайшла своїх виконавців. За реалізацію проекту беруться корпорації Транс Ворлд Сервіс/Trans World Service і Ексім/EXIM спільно з…

Читати далі
04.02.2019
Памуккале запрошує туристів на нічні прогулянки

Нову і по-своєму унікальну екскурсію готові запропонувати туристам, що приїдуть на відпочинок в Туреччину вже в травні нового 2019 року. До звичного розкладу екскурсій додасться ще одна – нічна поїздка на…

Читати далі