Який час вказується у квитку?

Який час прописується на авіаквитках? Це питання дуже актуальне для такої країни, як Російська Федерація, що має безліч часових поясів завдяки величезній території. Саме тому багато пасажирів починає плутатися у часі, коли подорожує з одного регіону до іншого. Тому час у квитку вказується лише місцевий. Наприклад, якщо Ви вилетіли з Москви, то час початку польоту вказується московський. А якщо Ви приземлилися в Томську, час прильоту в квитку буде вказано місцевий, тобто томський.

Як позначається і де саме вказується час у квитку?

Час в авіаквитку прописується у восьмій графі і позначається англійськими літерами TIME. Завжди на авіаквитку прописується тільки місцевий час і час прибуття того міста, куди Ви прямуєте за маршрутом. При цьому час прильоту може часто не вказуватися. Тому заздалегідь потрібно уточнити різницю в часі в тому місті, куди Ви прибуваєте. Час приїзду, а також час початку і закінчення реєстрації квитків, при оформленні багажу, в квитку не прописується.

Що таке квитки з відкритою датою?

Багато авіакомпаній пропонує придбати квитки з так званою «відкритою датою» вильоту. Такі квитки дають можливість летіти в той день, коли Вам зручно. Існують такі тарифи, і вони досить зручні, хоча й коштують трохи дорожче звичайних квитків. У такому квитку у графі TIME ставиться код OPEN, що і означає відкрита дата. Тобто можна вибрати для польоту будь-яку зручну для вас дату і час з пропонованого розкладу польотів. В авіаквитках вказується саме місцевий час для того, щоб пасажирам було зрозуміло о котрій прибуває літак, і не розраховувати самостійно час прильоту, враховуючи часові пояси. Якщо не врахувати різницю в часових поясах, то можна прилетіти невчасно і спізнитися на інший рейс, якщо Ви летите з пересадками. Загальний час — це час початку руху літака з метою зльоту до його повної зупинки після закінчення польоту. Воно зазвичай також не зазначається у квитку, щоб уникнути плутанини. Багато хто може сприйняти загальний час польоту як час прибуття до пункту призначення.

Який час прописується на електронних авіаквитках?

На електронних квитках час відльоту та прильоту постійно проставляється місцевий, так само, як і в звичайних паперових авіаквитках, на тому ж рядку і в тому ж форматі. Взагалі час на квитку є найважливішим пунктом, який повинен знати кожен пасажир. Якщо не знати час поїздки, можна спізнитися на рейс, або не потрапити на наступний рейс, якщо Ви прямуєте з пересадками.

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber