Де у квитку вказується номер місця в літаку?

В авіаквитку номер посадкового місця не вказано. Зверніть увагу, що у Вашому квиткові, у графі «Статус / Status» (стан бронювання), є позначка «ОК» — це означає, що місце за Вами гарантовано зберігається авіаперевізником. Під час реєстрації Вам видадуть посадковий талон, в якому буде зазначено точний номер Вашого місця в салоні літака.

Багатьма авіакомпаніями надається онлайн бронювання бажаних пасажирами місць при купівлі авіаквитків. Послуга також передбачає отримання пасажиром посадкового талона за 23 години до відправлення рейсу. Наявність на руках посадкового талона звільняє Вас від необхідності стояти в черзі під час реєстрації і дозволяє відразу пройти на посадку до літака.

Ця пропозиція дійсна не для всіх тарифів, інформацію щодо резервування місць за кожним тарифом уточнюйте у менеджерів.
Деякі авіакомпанії, для прискорення проходження пасажирами реєстрації, на сайтах в режимі онлайн надають послугу інтернет-реєстрації. Цією послугою можуть скористатися всі пасажири, що мають дійсний електронний авіаквиток.

Купуючи квиток у менеджера з продажу, за умови доступності «Карти місць», Вам можуть також надати можливість вибору бажаного місця.

Під час реєстрації, Ви можете повідомити агенту авіакомпанії про свої уподобання щодо місця, яке Ви хотіли б займати під час польоту. Радимо Вам прибути в аеропорт до початку реєстрації, що дасть Вам можливість вибрати більш зручні місця, також за Вашим бажанням оператор може показати Вам на екрані схему розташування вільних місць на борту літака.

Часто в аеропортах авіакомпанії для зручності своїх пасажирів встановлюють кіоски самореєстрації, з допомогою яких Ви можете самостійно провести реєстрацію на рейс, здійснюваний даною авіакомпанією, вибрати номер місця з подальшою роздруківкою посадкового талона.

В залежності від моделей літаків, розташування місць в їх салонах розрізняються (кількістю рядів, відстанню між кріслами). Детальну інформацію про компонування потрібного Вам літака можна дізнатися на сайтах авіакомпаній, в представлених ними буклетах або в авіакасах. Інформація про моделі літака і номер рейсу також зазначена у квитку.

У літаку місця можуть позначатися, як латиницею, так і кирилицею. Позначення місць однозначною літерою А завжди вказує на їх розташування біля ілюмінатора. Літера С, при будь-якій компоновці пасажирського салону, вказує на розташування місць у проході. Будьте уважні при виборі місць з літерами В і Е.

Як правило, вечірні і ранкові рейси перевантажені, радимо Вам при можливості літати денними рейсами, що дозволить Вам, з дозволу стюардеси, вибрати більш комфортні вільні місця.

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber