Класи обслуговування в літаку

Як розрізняються між собою класи обслуговування?

Класи обслуговування мають ряд відмінностей в компонуванні салону, у виборі страв у меню, а також в додаткових послугах, які пропонуються різними авіакомпаніями. Це може бути, наприклад, безкоштовне користування супутниковим зв’язком. Кожна авіакомпанія пропонує свій унікальний набір послуг і класів обслуговування. Найчастіше може зустрітися компонування з двох класів: бізнес і економ-класу. Також авіакомпанії можуть пропонувати послуги, що відносяться до класів «імперіал», «економ покращений», «преміальний туристичний».

Які класи зустрічаються найчастіше?

Залежно від компонування самого літака і остаточної вартості авіаквитка найчастіше виділяють три класи обслуговування: перший, бізнес, економ. Подібне виділення класів використовується в багатьох авіакомпаніях. Клас обслуговування обирають при придбанні квитка.

Перший клас

Придбавши квиток цього класу, можна відчути всі принади комфортного перельоту. Більш різноманітне та вишукане меню, великий вибір алькогольних і безалкогольних напоїв без обмежень — головна відмінність від інших класів. Крім цього є спеціальна стійка для реєстрації пасажирів першого класу, в залі очікування завжди є великий вибір алкоголю, безалкогольні напої і закуски. Від авіаперевізника передбачені подарунки. Також обслуговування пасажирів першого класу відбувається в першу чергу. Передбачено безкоштовне транспортування багажу вагою до 40 кг. Деякі авіаперевізники можуть надати лімузин або оплатити ніч в готелі.

Бізнес-клас

При придбанні квитка бізнес-класу пасажир отримує максимум зручностей. Пасажирів обслуговують на високому рівні, пропонується різне меню і хороші вина, між кріслами для пасажирів збільшено відстань. Пасажир даного класу обслуговування може перевозити до 30 кг багажу безкоштовно. Також, під час польоту бізнес-класом, пасажирам пропонують часописи, журнали і каталоги безмитної торгівлі, за якими можна прямо під час польоту придбати що-небудь. У бізнес-класі авіаперевізники можуть також надавати пасажирам лімузин або оплачувати ніч в готелі в пункті транзиту.

Економ-клас

Обслуговування пасажирів економ-класу проходить на досить високому рівні. Пасажирам також пропонують вино і безалкогольні напої, хоча вибір буде дещо обмеженим, порівняно з попередніми двома класами обслуговування. Також пасажири, маючи квиток економ-класу, мають право безкоштовно провозити з собою до 20 кг багажу.

Інші послуги Бізнес Візит:
16.10.2018
З «Бен-Гуріона» до Єрусалиму добиратися тепер набагато швидше

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через…

Читати далі
08.10.2018
Європейців запрошують подивитися на Місяць

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою…

Читати далі
02.10.2018
Україна розширює список безвізових країн — підписали договір з Уругваєм

Наша держава підписала на рівні міністрів закордонних справ ще одну безвізову угоду. Тепер українці зможуть поїхати без візи ще й до Уругваю. Також уругвайці можуть без отримання візового дозволу відвідати нашу…

Читати далі