Класи обслуговування в літаку

Як розрізняються між собою класи обслуговування?

Класи обслуговування мають ряд відмінностей в компонуванні салону, у виборі страв у меню, а також в додаткових послугах, які пропонуються різними авіакомпаніями. Це може бути, наприклад, безкоштовне користування супутниковим зв’язком. Кожна авіакомпанія пропонує свій унікальний набір послуг і класів обслуговування. Найчастіше може зустрітися компонування з двох класів: бізнес і економ-класу. Також авіакомпанії можуть пропонувати послуги, що відносяться до класів «імперіал», «економ покращений», «преміальний туристичний».

Які класи зустрічаються найчастіше?

Залежно від компонування самого літака і остаточної вартості авіаквитка найчастіше виділяють три класи обслуговування: перший, бізнес, економ. Подібне виділення класів використовується в багатьох авіакомпаніях. Клас обслуговування обирають при придбанні квитка.

Перший клас

Придбавши квиток цього класу, можна відчути всі принади комфортного перельоту. Більш різноманітне та вишукане меню, великий вибір алькогольних і безалкогольних напоїв без обмежень — головна відмінність від інших класів. Крім цього є спеціальна стійка для реєстрації пасажирів першого класу, в залі очікування завжди є великий вибір алкоголю, безалкогольні напої і закуски. Від авіаперевізника передбачені подарунки. Також обслуговування пасажирів першого класу відбувається в першу чергу. Передбачено безкоштовне транспортування багажу вагою до 40 кг. Деякі авіаперевізники можуть надати лімузин або оплатити ніч в готелі.

Бізнес-клас

При придбанні квитка бізнес-класу пасажир отримує максимум зручностей. Пасажирів обслуговують на високому рівні, пропонується різне меню і хороші вина, між кріслами для пасажирів збільшено відстань. Пасажир даного класу обслуговування може перевозити до 30 кг багажу безкоштовно. Також, під час польоту бізнес-класом, пасажирам пропонують часописи, журнали і каталоги безмитної торгівлі, за якими можна прямо під час польоту придбати що-небудь. У бізнес-класі авіаперевізники можуть також надавати пасажирам лімузин або оплачувати ніч в готелі в пункті транзиту.

Економ-клас

Обслуговування пасажирів економ-класу проходить на досить високому рівні. Пасажирам також пропонують вино і безалкогольні напої, хоча вибір буде дещо обмеженим, порівняно з попередніми двома класами обслуговування. Також пасажири, маючи квиток економ-класу, мають право безкоштовно провозити з собою до 20 кг багажу.

Інші послуги Бізнес Візит:
11.02.2019
На курорти України можна буде дістатися вертольотом

Ідея розвитку внутрішнього туризму за допомогою організації вертолітного повідомлення знайшла своїх виконавців. За реалізацію проекту беруться корпорації Транс Ворлд Сервіс/Trans World Service і Ексім/EXIM спільно з…

Читати далі
04.02.2019
Памуккале запрошує туристів на нічні прогулянки

Нову і по-своєму унікальну екскурсію готові запропонувати туристам, що приїдуть на відпочинок в Туреччину вже в травні нового 2019 року. До звичного розкладу екскурсій додасться ще одна – нічна поїздка на…

Читати далі
28.01.2019
В Арабських Еміратах штрафуватимуть за недоїдену їжу

В Арабських Еміратах будете платити штраф, якщо щось недоїли. Правда, не скрізь, а лише в ресторані Gulou Hotpot і тільки в рамках однієї акції для любителів «халяви». Суть у наступному: замовивши за 49 дирхам перше гаряче…

Читати далі