Ми летимо з немовлям. Йому потрібен квиток?

Авіакомпанії виділяють дві дитячі вікові категорії: інфант (INF) і чайлд (CHD). Немовлята належать до першої категорії, як діти віком 0-2 роки. Для дітей квитки є, і згідно з правилами авіакомпаній, Вам необхідно буде оформити квиток на дитину.

Ви можете розраховувати на безкоштовний політ немовляти на внутрішніх рейсах і на знижку в розмірі 90% на міжнародних, залежно від умов і знижок, які надають авіакомпанії. Також звертаємо Вашу увагу, що Ви оплачуєте 10 % від основного тарифу, який не включає податки й збори аеропортів. Часто збори аеропортів значно перевищують вартість самого квитка. Особливо це актуально для авіаліній Західної Європи (авіалінії Британії, Франції, Австрії та ін.). Тому кінцеву вартість з урахуванням всіх податків і зборів необхідно уточнювати у менеджерів авіакомпанії при бронюванні або при купівлі авіаквитка.

Деякі авіакомпанії зовсім не стягують плату за немовля, або беруть лише обов’язкові збори.

Мінімальна оплата проїзду передбачає відсутність у немовляти окремого місця при перельоті, дитина подорожує у дорослого на руках.

Якщо Ви бажаєте, щоб дитина займала окреме місце, то в цьому випадку Вам можуть надати знижку від 30 до 50 %, залежно від обраного Вами тарифу та авіакомпанії.
Якщо на немовля оформлюється квиток з окремим місцем, то при перельоті його треба забезпечити спеціальним дитячим страхувальним кріслом, яке необхідно зафіксувати до початку польоту. Придбати крісло батькам слід заздалегідь. Деякі авіакомпанії надають пасажирам подібні спеціальні дитячі крісла та люльки для новонароджених.

Радимо Вам дізнаватися, які послуги для дітей, в тому числі для немовлят, надає авіаперевізник у менеджерів авіакомпанії на етапі бронювання квитка.

При купівлі авіаквитка рекомендуємо Вам бронювати спеціальні місця для немовлят, як правило, це перші місця в літаку, де в стіні передбачено кріплення для дитячої колиски.

Якщо ж у Вас немає можливості забронювати місця заздалегідь, то, не чекаючи своєї черги, підійдіть до реєстратора і попередьте, що Ви летите з немовлям, і щоб спеціальні місця зберегли за Вами.

Звертаємо Вашу увагу, що дорослий пасажир може перевезти на руках одну дитину віком від 0 до 2 років, інших, подорожуючих з пасажиром, дітей цього віку, перевозять за квитками зі знижками, згідно з правилами обраного тарифу.

Використовуючи наш пошук авіаквитків, вкажіть у відповідній графі кількість дітей до двох років, які подорожують з Вами. По цьому запиту буде знайдено дитячий квиток. Але летіти дитина має лише у супроводі дорослих.

Інші послуги Бізнес Візит:
19.02.2019
Грузія пустить українців за ID-паспортами

Українці, які встигли отримати нові внутрішні паспорти, що виконані в форматі ID-картки, отримують додатковий туристичний бонус. З 1 березня 2019 року вони можуть їздити до Грузії без закордонного паспорта, а просто…

Читати далі
11.02.2019
На курорти України можна буде дістатися вертольотом

Ідея розвитку внутрішнього туризму за допомогою організації вертолітного повідомлення знайшла своїх виконавців. За реалізацію проекту беруться корпорації Транс Ворлд Сервіс/Trans World Service і Ексім/EXIM спільно з…

Читати далі
04.02.2019
Памуккале запрошує туристів на нічні прогулянки

Нову і по-своєму унікальну екскурсію готові запропонувати туристам, що приїдуть на відпочинок в Туреччину вже в травні нового 2019 року. До звичного розкладу екскурсій додасться ще одна – нічна поїздка на…

Читати далі