Ми летимо з немовлям. Йому потрібен квиток?

Авіакомпанії виділяють дві дитячі вікові категорії: інфант (INF) і чайлд (CHD). Немовлята належать до першої категорії, як діти віком 0-2 роки. Для дітей квитки є, і згідно з правилами авіакомпаній, Вам необхідно буде оформити квиток на дитину.

Ви можете розраховувати на безкоштовний політ немовляти на внутрішніх рейсах і на знижку в розмірі 90% на міжнародних, залежно від умов і знижок, які надають авіакомпанії. Також звертаємо Вашу увагу, що Ви оплачуєте 10 % від основного тарифу, який не включає податки й збори аеропортів. Часто збори аеропортів значно перевищують вартість самого квитка. Особливо це актуально для авіаліній Західної Європи (авіалінії Британії, Франції, Австрії та ін.). Тому кінцеву вартість з урахуванням всіх податків і зборів необхідно уточнювати у менеджерів авіакомпанії при бронюванні або при купівлі авіаквитка.

Деякі авіакомпанії зовсім не стягують плату за немовля, або беруть лише обов’язкові збори.

Мінімальна оплата проїзду передбачає відсутність у немовляти окремого місця при перельоті, дитина подорожує у дорослого на руках.

Якщо Ви бажаєте, щоб дитина займала окреме місце, то в цьому випадку Вам можуть надати знижку від 30 до 50 %, залежно від обраного Вами тарифу та авіакомпанії.
Якщо на немовля оформлюється квиток з окремим місцем, то при перельоті його треба забезпечити спеціальним дитячим страхувальним кріслом, яке необхідно зафіксувати до початку польоту. Придбати крісло батькам слід заздалегідь. Деякі авіакомпанії надають пасажирам подібні спеціальні дитячі крісла та люльки для новонароджених.

Радимо Вам дізнаватися, які послуги для дітей, в тому числі для немовлят, надає авіаперевізник у менеджерів авіакомпанії на етапі бронювання квитка.

При купівлі авіаквитка рекомендуємо Вам бронювати спеціальні місця для немовлят, як правило, це перші місця в літаку, де в стіні передбачено кріплення для дитячої колиски.

Якщо ж у Вас немає можливості забронювати місця заздалегідь, то, не чекаючи своєї черги, підійдіть до реєстратора і попередьте, що Ви летите з немовлям, і щоб спеціальні місця зберегли за Вами.

Звертаємо Вашу увагу, що дорослий пасажир може перевезти на руках одну дитину віком від 0 до 2 років, інших, подорожуючих з пасажиром, дітей цього віку, перевозять за квитками зі знижками, згідно з правилами обраного тарифу.

Використовуючи наш пошук авіаквитків, вкажіть у відповідній графі кількість дітей до двох років, які подорожують з Вами. По цьому запиту буде знайдено дитячий квиток. Але летіти дитина має лише у супроводі дорослих.

Інші послуги Бізнес Візит:
18.12.2018
Арабські Емірати пропонують шопінг на воді

У Дубаї запрацював перший у всьому світі магазин, здатний переміщатися по поверхні води. Це плавуча платформа, яка більшу частину часу знаходиться біля берега в районі Джумейри, а також доставляє прийняті телефоном…

Читати далі
10.12.2018
У Бангкоку тепер можна прогулятися небом

Унікальна оглядова споруда відкрилася на даху хмарочоса Mahanakhon. Дивитися звідти можна на панораму і на прозору підлогу під ногами. Зі скляної оглядової платформи вид на красу, що відкривається в буквальному сенсі з…

Читати далі
03.12.2018
Що чекає пасажирів «Укрзалізниці»?

В останні дні головне залізничне відомство країни оголосило про цілу низку нововведень. Про внесення змін до назви, тепер це не просто держпідприємство, а акціонерне товариство, 100% акцій належать…

Читати далі