Що таке електронний квиток (e-ticket)?

Електронні квитки — це квитки на літак, але не у вигляді звичайного паперового бланка з логотипом авіакомпанії, а у вигляді цифрового запису, що зберігається в базі даних. Попри дещо незвичну для мандрівників форму, електронний квиток, як і звичайний, є документом, що підтверджує укладення договору на авіаперевезення. Так само, як і звичайний, електронний квиток містить необхідну інформацію про клієнта і майбутній переліт. Однак, на відміну від традиційних квиткових бланків, електронні авіаквитки мають рядом переваг. Для авіакомпаній головною перевагою електронних квитків є відсутність витрат на виробництво, зберігання, поширення й облік паперових бланків, що дозволяє знизити вартість послуг і отримати деяку конкурентну перевагу.

Розглянемо, що таке електронний квиток (e-ticket) з точки зору пасажира. Це, насамперед, економія часу — щоб купити квиток не потрібно їхати до офісу авіакомпанії або турагентства і з’ясовувати наявність рейсів, вартість та інші подробиці. Достатньо виходу в інтернет. Відвідавши сайт, що спеціалізується на розповсюдженні квитків онлайн, Ви зможете самостійно підібрати вигідну пропозицію і спосіб оплати. Для оформлення квитка ніяких специфічних знань не потрібно, треба лише заповнити поля у спеціальній формі замовлення. Після придбання авіаквитка через інтернет, на Вашу електронну пошту надсилається маршрут-квитанція, в якій міститься необхідна інформація по придбаному квитку та підтвердження факту оплати. Маршрутну квитанцію можна самостійно роздрукувати на звичайному папері. Наявність маршрутної квитанції не є обов’язковою для пасажира, однак радимо мати її при собі: вона може знадобитися для проходження паспортного контролю в деяких аеропортах.

Електронні авіаквитки трохи дешевше, ніж паперовий квиток на літак на той самий рейс. Пояснюється це тим, що в ціну паперового квитка входить вартість бланка, на якому його надруковано і деякі непрямі витрати.

Упевнитися в тому, що замовлений електронний квиток дійсний, можна зателефонувавши представнику авіакомпанії й назвавши дані отриманої маршрутної квитанції. Також можна перевірити квиток за допомогою інтернет-сервісів, вказавши прізвище та номер бронювання.

Безперечною перевагою електронного авіаквитка перед паперовим квитком є те, що його не можна забути або втратити. Сам квиток зберігається на сервері авіакомпанії у вигляді електронного запису і, навіть втративши маршрут-квитанцію, Ви все одно залишитеся в базі даних і зможете потрапити на рейс, надавши документ, що засвідчує особу.

Інші послуги Бізнес Візит:
22.10.2018
В Мілані можна пообідати безкоштовно

Саме час завести перед поїздкою в Мілан акаунт в Інстаграмі, тоді ви зможете безкоштовно пообідати в ресторані під назвою, що інтригує «This is not a sushi bar». Так, господарі — брати Пітарелло — вирішили розрекламувати новий…

Читати далі
16.10.2018
З «Бен-Гуріона» до Єрусалиму добиратися тепер набагато швидше

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через…

Читати далі
08.10.2018
Європейців запрошують подивитися на Місяць

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою…

Читати далі