Вагітна! Чи можу я придбати квиток на сайті?

Так, безумовно, Ви можете придбати квиток на нашому сайті. Але важливо знати ряд правил перельоту для вагітних.

Вам необхідно враховувати своє положення і виходити з доцільності й допустимості перельоту при вирішенні цього досить делікатного питання. Перш за все, перед перельотом слід обов’язково проконсультуватися з Вашим лікарем. Можливість або неможливість здійснення перельоту встановлюється ним індивідуально для кожної жінки, виходячи з термінів вагітності та особливостей її перебігу. До того ж, авіакомпаніями встановлено певні правила перевезення вагітних жінок. Вони допускаються до польоту, за умови наявності у них медичної довідки про відсутність протипоказань повітряних перельотів на дату виконання рейсу. У разі, якщо дата рейсу у висновку лікаря не буде вказана, він буде вважатися чинним до закінчення тижня з моменту видачі довідки. Так само, при реєстрації на рейс, Вам буде необхідно заповнити Декларацію про самопочуття. На ранніх стадіях вагітності ніхто у Вас таку довідку вимагати не буде, але необхідно пам’ятати про те, що перельоти в даний період можуть призвести до загрози викидня.

Якщо раптом, з якоїсь причини, у вагітної пасажирки немає висновку лікаря, представник компанії може запропонувати їй пройти медичний огляд у медичному пункті аеропорту.

Окрім цього, Вам необхідно подбати про комфорт свого перельоту. Ретельно продумайте гардероб, візьміть невелику подушечку під голову, постарайтеся забронювати місце в літаку, розташоване ближче до проходу, для того, щоб мати можливість у будь-який час, без перешкод прогулятися по літаку, і захопіть з собою заспокійливі засоби. Також візьміть м’ятні льодяники — вони допоможуть запобігти появі блювотного рефлексу і знімуть напади нудоти.

Поставтесь, будь ласка, з розумінням до даних вимог та процедур авіакомпанії, вони встановлені виключно заради Вашої особистої безпеки. Адже, як би добре ви себе не відчували, і як би добре не був підготовлений екіпаж літака до екстрених ситуацій, результат може бути дуже плачевним — пам’ятайте про це! Тому не допускайте халатності у вирішенні даного питання.

Якщо, все-таки, рішення прийнято і немає протипоказань, то купуйте квитки на нашому сайті, і ми з задоволенням доставимо майбутню маму до необхідного пункту призначення!

Інші послуги Бізнес Візит:
16.10.2018
З «Бен-Гуріона» до Єрусалиму добиратися тепер набагато швидше

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через…

Читати далі
08.10.2018
Європейців запрошують подивитися на Місяць

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою…

Читати далі
02.10.2018
Україна розширює список безвізових країн — підписали договір з Уругваєм

Наша держава підписала на рівні міністрів закордонних справ ще одну безвізову угоду. Тепер українці зможуть поїхати без візи ще й до Уругваю. Також уругвайці можуть без отримання візового дозволу відвідати нашу…

Читати далі