Вагітна! Чи можу я придбати квиток на сайті?

Так, безумовно, Ви можете придбати квиток на нашому сайті. Але важливо знати ряд правил перельоту для вагітних.

Вам необхідно враховувати своє положення і виходити з доцільності й допустимості перельоту при вирішенні цього досить делікатного питання. Перш за все, перед перельотом слід обов’язково проконсультуватися з Вашим лікарем. Можливість або неможливість здійснення перельоту встановлюється ним індивідуально для кожної жінки, виходячи з термінів вагітності та особливостей її перебігу. До того ж, авіакомпаніями встановлено певні правила перевезення вагітних жінок. Вони допускаються до польоту, за умови наявності у них медичної довідки про відсутність протипоказань повітряних перельотів на дату виконання рейсу. У разі, якщо дата рейсу у висновку лікаря не буде вказана, він буде вважатися чинним до закінчення тижня з моменту видачі довідки. Так само, при реєстрації на рейс, Вам буде необхідно заповнити Декларацію про самопочуття. На ранніх стадіях вагітності ніхто у Вас таку довідку вимагати не буде, але необхідно пам’ятати про те, що перельоти в даний період можуть призвести до загрози викидня.

Якщо раптом, з якоїсь причини, у вагітної пасажирки немає висновку лікаря, представник компанії може запропонувати їй пройти медичний огляд у медичному пункті аеропорту.

Окрім цього, Вам необхідно подбати про комфорт свого перельоту. Ретельно продумайте гардероб, візьміть невелику подушечку під голову, постарайтеся забронювати місце в літаку, розташоване ближче до проходу, для того, щоб мати можливість у будь-який час, без перешкод прогулятися по літаку, і захопіть з собою заспокійливі засоби. Також візьміть м’ятні льодяники — вони допоможуть запобігти появі блювотного рефлексу і знімуть напади нудоти.

Поставтесь, будь ласка, з розумінням до даних вимог та процедур авіакомпанії, вони встановлені виключно заради Вашої особистої безпеки. Адже, як би добре ви себе не відчували, і як би добре не був підготовлений екіпаж літака до екстрених ситуацій, результат може бути дуже плачевним — пам’ятайте про це! Тому не допускайте халатності у вирішенні даного питання.

Якщо, все-таки, рішення прийнято і немає протипоказань, то купуйте квитки на нашому сайті, і ми з задоволенням доставимо майбутню маму до необхідного пункту призначення!

Інші послуги Бізнес Візит:
22.04.2019
МАУ вводить нові тарифи для економкласу

МАУ презентувала зміни у формуванні тарифів економкласу. Відтепер економтариф включає три підтарифи, і пасажири, що летять економкласом, можуть вибрати одну з трьох категорій квитків. Нововведення стосуються всіх…

Читати далі
08.04.2019
Анталья запрошує в спеціальний готель для веганів

Курортна Анталія відкриває новий готельний комплекс — цього разу для веганів. Затишний і симпатичний Vegan Lodge/Веган Лодж розташований недалеко від Олімпоса — античного поселення, що біля Анталії. У розпорядженні…

Читати далі
01.04.2019
Укрзалізниця готується до Великодня і травневих свят

Головне залізничне відомство України за традицією призначає додаткові поїзди напередодні свят. Вже відомо, які зміни внесені в розклад на свята. Додаткові поїзди з'являться в розкладі в період з 26 квітня по 5…

Читати далі