Як користуватись електронним квитком?

Головне, про що слід пам’ятати кожному мандрівникові, — електронний квиток з юридичної точки зору нічим не відрізняється від паперового. Але при цьому придбати його набагато простіше, та й користуватись досить легко. До числа переваг електронного авіаквитка можна внести також неможливість його втрати, підробки й псування. Використання ж такого квитка не передбачає ніяких складнощів.

Для того щоб пройти реєстрацію, Вам потрібно лише надати паспорт, дані з якого використовувалися при придбанні електронного авіаквитка (на міжнародні рейси — закордонний, при перельоті всередині країни — внутрішній). Для дітей документом підтвердження особи є свідоцтво про народження. Після того, як інформацію буде співставлено з базою даних, Ви отримаєте посадковий талон. Однак слід мати на увазі, що деякі авіакомпанії вимагають надати банківську картку, якщо розрахунок за квиток проводився з її допомогою. Якщо ж при оплаті квитка Ви використовували інші платіжні системи, або готівку, пред’являти, окрім документа, що посвідчує особу, нічого не доведеться.

У деяких авіакомпаніях процедуру реєстрації геть спрощено: Ви можете пройти її самостійно за допомогою терміналу самообслуговування безпосередньо в аеропорту, або онлайн на сайті компанії, що значно заощадить Ваш час, а в окремих випадках і нерви, адже не доведеться стояти в чергах.

Вся необхідна інформація про перельот міститься у маршрут-квитанції, яку Ви можете роздрукувати самі в будь-який зручний час, і яку не страшно втратити; головне — не видаляти електронний лист з підтвердженням бронювання. Маршрут–квитанцію рекомендується зберігати протягом усього польоту. Крім того, в деяких закордонних аеропортах вона необхідна при проходженні паспортного контролю – у тому випадку, якщо умовою відвідування країни є наявність зворотнього квитка. Не варто забувати й про те, що комп’ютерна система не застрахована від помилок, тому, маючи при собі маршрут-квитанцію Ви будете почуватися більш впевнено в разі виникнення непередбачуваних ситуацій. Також, маршрут-квитанцію можуть попросити пред’явити співробітники служби авіаційної безпеки при вході до ряду аеропортів.

Окремо варто зазначити, що у разі відсутності в електронній базі інформації про Ваш переліт, співробітники авіакомпанії не мають права видати вам посадковий талон, навіть при наявності маршрут-квитанції, роздрукованої на особливому бланку. Таким чином, не варто користуватися послугами сумнівних агенцій, працівники яких можуть виявитися шахраями.

Підбиваючи підсумок, можна з упевненістю сказати, що використання електронного квитка (e-ticket) дозволить заощадити час і гроші (не потрібно оплачувати збір за обслуговування), а також позбавить Вас від побоювань, пов’язаних із втратою квитка.

Інші послуги Бізнес Візит:
22.10.2018
В Мілані можна пообідати безкоштовно

Саме час завести перед поїздкою в Мілан акаунт в Інстаграмі, тоді ви зможете безкоштовно пообідати в ресторані під назвою, що інтригує «This is not a sushi bar». Так, господарі — брати Пітарелло — вирішили розрекламувати новий…

Читати далі
16.10.2018
З «Бен-Гуріона» до Єрусалиму добиратися тепер набагато швидше

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через…

Читати далі
08.10.2018
Європейців запрошують подивитися на Місяць

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою…

Читати далі