Автобусні тури в Чехію

>

Чехія — країна в Центральній Європі з мальовничими ландшафтами й містичною атмосферою стародавньої готичної архітектури. Навіть досвідченому туристу прийдуться до вподоби славнозвісні смажені ковбаски та чеське пиво.

Якщо ви збираєтесь у Європу вперше, додайте до свого маршруту Чехію. Ви будете у захваті від унікальних празьких соборів та вузеньких вуличок, наповнених таємничістю.

Чудовий архітектурний ансамбль і приголомшливий вид на місто зі знаменитими червоними дахами подарують незабутні враження.

Автобусні тури в Чехію, замок Глубока

Чому варто обрати тур до Чехії на автобусі

 1. Економія коштів
  Автобусні тури — зручний варіант для тих, хто планує мандрівку вперше або має обмежений бюджет. Туристи їдуть комфортним автобусом у супроводі гіда. Хоча більшість наших громадян віддають перевагу подорожі літаком, все ж тур в Чехію краще обрати автобусний, адже його вартість буде нижчою. У такий спосіб подорожує той, хто прагне побачити Європу, не витрачаючи на це багато коштів.
 2. Економія часу
  Організацією подорожі, бронюванням автобуса та готелю займатиметься туристичне агентство. Тури з України в Чехію на автобусі тривають недовго, завдяки близькому розташуванню.
 3. Атмосфера
  Екскурсійний тур в Чехію схожий на подорож у казковий фільм: чарівні середньовічні фортеці, колоритні персонажі та захоплюючі розповіді гіда запам’ятаються вам надовго.
 4. Сервіс
  Тут добре розвинена інфраструктура, ситна і смачна кухня з різноманітними сортами пива і зрозуміла кожному нашому співвітчизнику мова. Ціни в ресторанах і магазинах дещо перевищують українські.

Популярні маршрути автобусних турів до Чехії

Прага

Столиця Чехії входить до більшості пропонованих турів. Про Прагу можна говорити багато, але краще один раз побачити на власні очі. Місто сотні шпилів, північний Рим — і це ще не всі епітети, якими величають Прагу мандрівники. Пам’ятками тут уважаються цілі райони: Старе Місто, Єврейський квартал, Карлів град.

Історичний центр Праги охороняється ЮНЕСКО як частина всесвітньо спадщини.

Екскурсійний тур в Чехію обов’язково супроводжується фотосесією на тлі собору Св. Віта й Порохової вежі. А середньовічний годинник — найстародавніший з тих, які ще працюють у всьому світі.

Карлові Вари

Термальний курорт, що цілком може замінити морський відпочинок. Воду з гарячих мінеральних джерел використовують для лікування багатьох захворювань. Але приїжджають сюди не лише для оздоровлення — чудове свіже повітря і мальовнича природа освіжають і дарують натхнення.

Судетські гори

Взимку туристи їдуть на чеські лижні курорти в гірський район Кронове, який є альтернативою дорогому відпочинку в Альпах.

Автобусні тури в Чеський Крумлів
Автобусні тури в Карлові Варі
Автобусні тури в гірський район Крконоше

Крім основних туристичних маршрутів, в Чехії багато гарних міст:

 • Брно;
 • Ческе-Будейовіце;
 • Чеський Крумлов;
 • курорт Маріанські Лазні;
 • курорт Франтішкови-Лазне.

Туристи відвідують незвичайні пам’ятки недалеко від Праги:

Корисна інформація для туристів, які вирушають в тур на автобусі в Чехію

Інші послуги Бізнес Візит:
22.07.2019
В аеропорту Бориспіль відкрився капсульний готель GettSleep Boryspil

В аеропорту Бориспіль тепер можна відпочити з комфортом, не виїжджаючи за його межі. Таку можливість надає GettSleep Boryspil – новий капсульний готель, який нещодавно почав свою роботу. Офіційно готель відкриється в липні, а…

Читати далі
16.07.2019
Закордонний паспорт подорожчав 1 липня 2019 року

В Україні подорожчали закордонні паспорти. Ціна на отримання документа для виїзду за кордон складається з двох компонентів: вартості бланка та послуги з оформлення. Бланк подорожчав майже на 9 відсотків – з 304 гривень…

Читати далі
08.07.2019
Вільнюс пропонує ексклюзивні авторські екскурсії від місцевих жителів

Набридли банальні екскурсійні огляди з переказами з Вікіпедії? У литовській столиці готові запропонувати гостям дещо цікавіше! У місті розгорнулася програма Meet a Local, в рамках якої волонтери-екскурсоводи запропонують…

Читати далі